PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj te asistoj femije per gjuhet e huaja frengjisht, anglishtEra.N123
27.10.2021, 09:52
Pershendetje,
Interesohem te punesohem si asistente per femijet qe kane veshtiresi ne gjuhen frenge dhe angleze ne nivel fillestar ose per detyrat e shtepise.
Nga A1 deri ne B1.
Kursi zhvillohet online dy here ne jave: e enjte dhe e premte mbasdite ora 16:00 deri ne 20:00.
Komunikimi vetem ne Whatsapp.

Cel. : 0688328359