PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, gastronomi, shitesa, ndihmesa etjGenta
06.09.2005, 08:42
Profesioni: Shitese Shites
Kerkohet.Shitese.Me eksperience pune.Mosha deri 30 vjec.Mob.0692094967.Tel.264013. - Tirane

Profesioni: Menaxhere shitje per mobilje Manaxher shitjesh
Kerkojme.Menaxhere shitje per mobilje etj.Te njohe kompjuterin,Anglisht,Italisht.Euro-Druri,rr.e Kavajes,ish-Misto Mame.Mob.0692066300. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar-Kafe"2002".Kerkon:Kamarier.Tek"Brryli",prane Ministrise se Jashtme. - Tirane

Profesioni: Supervizor per sektorin e promocionit
Kompani Promocioni.Kerkon:Supervizor per sektorin e promocionit.-1-2 vjet eksperience pune-Njohuri te gjuhes Angleze.(Njohja e Greqishtes perben perparesi)-Shpirt i punes ne grup.-Aftasi Organizative.-Aftesi te mira Komunikimi.Mob.0692056957. - Tirane

Profesioni: Banakier Banakier
Restorant-Piceri Gloria.Kerkon:Banakier.Me eksperience pune.Te njohe restorantin.Rr."Qemal Stafa",prane Prokurorise"Tel.222 698. - Tirane

Profesioni: Sekretare Sekretari Recepsion
Kompania EPS(ekskluzive Jula Kompani) sh.p.k.Kerkon:Sekretare.Te njohe gjuhen Angleze.Me eksperience pune.Mob.0692074001/0692066443. - Tirane

Profesioni: Kuzhiniere Guzhinier
Bar Restorant"Sevrani".Kerkon:Kuzhiniere.Me eksperience pune.Mob.0682070605.Tel.263946. - Durres

Profesioni: Mesuese
Shkolla 9-vjecare jo Publike"Dituria".Kerkon:Mesuese.Lenda Histori-Gjeografi.Lenda Italisht+Kompjuter.Rr."3 Vellezerit Kondi",prane Vilave Gjermane.Tel.346555.Mob.0692168802 - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar"Happy".Kerkon:2 Kamarier.Tek Stadiumi"Dinamo",ngjitur me hotel"Broadway".Mob.0692559289. - Tirane

Profesioni: Farmacist/e e Larte Sherbime shendetsore
Kerkohet.Faramcist/e e Larte.Mob.0682229596. - Tirane

Profesioni: Pastruese
Bar-Kafe"E-88".Kerkon:Pastruese.Deri ne moshen 40 vjec.Prane ish-Ekspozites"Shqiperia Sot".Mob.0692092993.Tel.270920. - Tirane

Profesioni: Vajza per kompjuter Rrjete kompjuterike
Rozafa Artisti.Kerkon te punesoje:2 Vajza per kompjuter.Paga 25.000-30.000 leke.Mosha deri 28 vjec.Te interesuarit te paraqiten ne adresen:Ngjitur me ish Hotel"Arbana",hyrja tek Belmondo.Mob.06922253792 - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Kafe.Kerkon:Banakiere.Rr."Bogdani",prane Shkolles"Avni Rustemi".Tel.239222 - Tirane

Profesioni: Mjek/e Radiolog-Imazher Sherbime shendetsore
Qendra Shendetesore"Elita".Kerkon te punesoje:Mjek/e Radiolog-Imazher.Per te punuar ne Skaner.Me pervoje pune.Rr."Dibres",ngjitur me Bar-Restorant"Shametaj".Tel.04/365392.Mob.0692090517/0682232559 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e Kamarier
Restoranti Kinez"Mimi".Kerkon:Kamarier/e.Te komunikoje anglisht.Rr."Dervish Hima",perballe Tv"Klan".Tel.269947.Mob.0692199101 - Tirane

Profesioni: Punetore Fast-Food-i
Fast-Food"Palma".Kerkon:Punetore Fast-Food-i.Perballe Godines 11-12,tek Qyteti Studenti.Mob.0682139898. - Tirane

Profesioni: Punonjes
Studio Vassi.Kerkon:Punonjes.Qe te dije shume mire Photoshop.Kusht!Mosha 25-35 vjec.Rr.'M.Shyri",pallatet Shallvare,perballe Drejtorise se Telekomit. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar"Galaktika".Kerkon:Banakiere(f).Te kene eksperience pune.Rr."Lidhja e Prizrenit",prane Gardes se Republikes.Tel.242701. - Tirane

Profesioni: Laborant/e
Kerkohet.Laborant/e.I sigurohet vendi dhe pajisjet.Adresa:"3 Vellezerit Kondi".Tel.366288.Mob.0682519223. - Tirane

Profesioni: Kamariere Kamarier
Bar-Restorant-Piceri."Artisti i Ri".Kerkon:Kamariere(F).Rr.'Elbasanit"prane kendit te Lojrave.Tel.259752.Mob.0682057201. - Tirane

Profesioni: Sekretare Sekretari Recepsion
Qendra"Wisdom".Kerkon te punesoje"Sekretare.Te interesuarit duhet te kene mbaruar arsimin e larte dega Ekonomik(Fakulteti Bujqesor,Kamez).Te njohin shume mire gjuhen Angleze,Italiane dhe Kompjuterin.Mosha 25-30 vjece.Te jene me banim ne Tirane.Tel.04/256582/04/259311. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Kafe (Lokal i Ri).Kerkon:Banakiere.Me eksperience pune.Mosha 25-35vjec.Mbrapa"New York Bar",Brrake.Tel.269228.Mob.0682066399. - Tirane

Profesioni: Financier/e Finance
Firme Ndertimi.Kerkon:Financier/e.Me eksperience pune ne Finance te pakten 1-vjecare.Te njohe programin Alfa dhe Exel.Rr.'Durresit".Sheshi"Karl Topia",tek Zogu i Zi.Tel.226163. - Tirane

Profesioni: Nd/Picier/e
Pica"Tani".Kerkon:Nd/Picier/e.Preferohet me eksperience pune.Tel.266 468.Mob.0692101523 - Tirane

Profesioni: Farmacist i larte Sherbime shendetsore
Kerkohet.Farmacist i larte per te punuar ne depo farmaceutike.Tel.266354.Bllkoku Gintash,Laprake. - Tirane

Profesioni: Kamariere Kamarier
Bar Kafe Ali Pasha.Kerkon:Kamariere.Mosha 18-24vjec.Tek"21 Dhjetori".Mob.0692879875 - Tirane

Profesioni: Menaxher shitjesh Manaxher shitjesh
Kerkohet.Menaxher shitjesh.Te kete aftesi menaxhuese shitjesh.Te zoteroje detyren e shoferit ne furgon mallrash.Rr."Elbasanit",prane kendit te Lojrave.Tel.259752.Mob.0682057201 - Tirane

Profesioni: Banakier Banakier
Bar Kafe Loange Red Dragon.Kerkon:Banakier.Rr."Sami Frasheri",prane Tatim-Taksave.Mob.0692670870 - Tirane

Profesioni: Sekretare Sekretari Recepsion
Kerkohet te punesohet Selretare.Te njohe shume mire gjuhen angleze.Vleresohen njohuri te gjuhes Gjermane ne nivel komunikimi dhe pune.tel.221666.Mob.0682631164 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e Kamarier
Bar Piceri Restorant"Projekti".Kerkon te punesoje:2 Kamarier/e.Me pervoje edhe ne banak.Rr.'Asdreni",ne krah te Ministrise se Shendetesise.Tel.340447.Mob.0692306561 - Tirane

Profesioni: Nd /Kuzhiniere
Restorant-Piceri Primavera Kerkon:1 ND/Kuzhiniere (F) me eksperience Tel.260737 - Tirane

Profesioni: Nd /Kuzhiniere
Restorant-Piceri Primavera Kerkon:1 ND/Kuzhiniere (F) me eksperience Tel.260737 - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Ital Butiku Kerkon te punesoje:dy vajza per shitese Orari eshte paradite 07%-14 dhe adresa: tek Medreseja Mob.0692785178 - Tirane

Profesioni: Marangoz
Rudi sh.p.k.Tapize Fushe-Kruje Kerkon te punesoje Marangoz (berje dhe montim dyersh).Mob.0682232512 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Bar Kafe Live Kerkojme
Kamarier /e Me eksperience pune mosha 18-30 vjec prane restorant Espanja,tek ish-Blloku,Mob.0692087128 - Tirane

Profesioni: Punetore
Kerkohet Punetore per pastrim kimik Tel.229719 Mob.0682180414 - Tirane

Profesioni: Banakier Banakier
Bar McMariott Kerkon:Banakier me eksperience pune Mob.0692075091 - Tirane

Profesioni: Shofer
Kerkohet Shofer per transport tapetesh,Tel.229719 ,
Mob.0682180414 - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar Kafe 4 Stinet Kerkon:Kamarier me eksperience pune ne fund te Kolaudimit te makinave Mob.0682154708 - Tirane

Profesioni: Punetore Kuzhine
Bar-Restorant Argjiro Kerkon te punesoje: 1 punetore kuzhine Perballe Club Rozafa,tek stadiumi "Dinamo" Tel.232078 - Tirane

Profesioni: Marangoz
Kerkohet nje Marangoz Te jene me eksperience pune Mob.0682552088 - Tirane

Profesioni: Punetor/e
Fast Food Kerkon:Punetor /e Me eksperience pune dhe te komunikueshem Te interesuarit mund te vijne prane dyqanit per me shume informacion prane TVSH-se dhe Liceut Artistik Mob.0692095258 - Tirane

Profesioni: Inxhinier ose teknik ndertimi Teknik ndertimi
Firme ndertimi.Kerkon:Inxhinier ndertimi ose teknik ndertimi me pervoje pune.tel.04/243287. - Tirane

Profesioni: Picier/e
Bar Capriccio.Kerkon:Picier/e.Mob.0692054068. - Tirane

Profesioni: Specialist ne fushen e mobilerise Teknik mobiljesh
Mobileri me porosi.Endrra.Kerkon:Specialist ne fushen e mobilerise.Mob.0692093755. - Tirane

Profesioni: Banakier/e Banakier
Bar Capriccio.Kerkon:Banakier/e.Mob.0692054068. - Tirane

Profesioni: Teknik per mallra elektroshtepiake Teknike
Firma Shyze.Kerkon te punesoje:Teknik per mallra elektroshtepiake.Me eksperience pune mbi 10-vjet.Te njohe nje gjuhe te huaj(Anglisht ose Italisht".Tel.221658.Mob.0682067884/0682069315 - Tirane

Profesioni: Pastruese
Fast-Food Lukckies.Kerkon:Pastruese.Kushte te mira pune.Mosha deri 30 vjec.Mob.0682067677. - Tirane

Profesioni: Financier/e Finance
Firme Ndertimi.Kerkon:Financier/e.Te njohe programet baze te finances.tel.04/243287. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Hotel Restorant Broadway.Kerkon:Kamarier(M).Te jete i paraqitshem dhe te kete njohuri te pergjithshme te gjuhes Angleze dhe Italiane.Tel.267119/254619. - Tirane

Profesioni: Punetore per hekurosje
Kerkoj.Nje punetore per hekurosje.E moshes 30-35 vjec.Mundesisht te banoje afer Zogut te Zi.Mob.0682704880. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Kafe"Tili".Kerkon:Banakiere.Me eksperience pune.Rr."Don Bosko",prane Vizion +.Mob.0692839322. - Tirane

Profesioni: Mekanik Mekanik
Perfaqesi Ekskluzive per tregtimin dhe sherbimin teknik te makinerive te ndertimit dhe germimit.Kerkon:Mekanik.Nga 25-40 vjec.Kusht i domosdoshem te flasi gjuhen greke.Vetem propozime serioze.Tel&Fax.003555(0) 48202946.Mobil.0692054505-6 - Tirane

Profesioni: Nd/kuzhiniere Guzhinier
Bar Serenata.Kerkon te punesoje:Nje ndihmes kuzhiniere(Femer).Mob.0692856666. - Tirane

Profesioni: Prezantuese orash ose shitese Shites
Nje dyqan.Kerkon te punesoje:Prezantuese orash ose shitese.1.Te jete e komunikueshme me klientet.2.Te kete njohuri te pergjithshme te nje gjuhe te huaj.3.Te jene mbi 22 vjec.4.Me kontrate te rregullt pune.tel 22-044.cel:0682596047. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar-Kafe "Lord".Kerkon:2 Kamarier.Me eksperience pune.Jo student.Te kete mbaruar shkollen e mesme.Te njohe nje gjuhe te huaj.Unaza e re,500m nga Dogana.Mob.0682064799. - Tirane

Profesioni: Usta dhe nd/usta
Firma Alb-Univers.Kerkon te punesoje:Usta dhe nd/usta.Per perpunimin e Duraluminit.Preferohet dhe plastike.Mob.0692138239 - Tirane

Profesioni: Shitese pasticerie Shites
Kerkohet.Shitese pasticerie.Mob.0682070652. - Tirane

Profesioni: Marangoz Teknik mobiljesh
Firma Qehajaj.Kerkojme.Marangoz per perpunim MDF,melamin e dru.Mob.0682054530. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar-Kafe-Restorant Viking.Kerkon:Kamarier.Rr."Asim Zeneli" Nr.7,perballe Ambasades Hollandaze.Mob.0683118042. - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Butik Shik-Shik"Berlin".Kerkon te punesoje:Shitese.Mosha 20-30 vjec.Tel.272274.Mob.0692337314/0692054024. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Kafe.Drinos.Kerkon:Banakiere.Prane Drejtorise se Pergjithshme te Tatimeve,tek ish-Trikotazhi,ne rr.e Elbasanit.Mob.0682068513/0692751879. - Tirane

Profesioni: Pasticiere
Kerkohet.Pasticiere.Me eksperience pune.Mob.0682652280. - Tirane

Profesioni: Punetore
Fast-Food"Yahoo".Kerkon:Punetore.Me ose pa eksperience pune.Te jene ne moshe te re.Mob.0682124976. - Tirane

Profesioni: Marangoz Teknik mobiljesh
Kerkohen.3 Marangoz.Per montim dyersh te brendshme.Rroge baze dhe sigurime shoqerore..Tel.04/245605.Mob.0692639499. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Eden Park.Kerkon.Kamarier.Mob.0682371744 - Tirane

Profesioni: Operator
Nje kompani bastesh.Kerkon te punesoje:Operator.Te kene njohuri kompjuterike.Tel.271165/0682064770. - Tirane

Profesioni: Kuzhiniere Guzhinier
Bar-Restoranr"Hacienda Palma Park".Kerkon:Kuzhiniere.Ambienti eshte familjar.Ne Golem,tek MakAlbania.Mob.0692513118/0682133242. - Durres

Profesioni: Mekanik Mekanik
Alba Road.Firme prodhimi kerkon te punesoje elektricist dhe Mekanik me keto te dhena.Pervoje pune ne prodhim.Mosha deri 45 vjec.Avantazh ka njohja e nje gjuhe te huaj.Ofrohen kushte te mira pune.Tel.048200715.Mob.0682296262 - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Kafe.Kerkon:Banakiere.Me eksperience pune.Mob.0682242532/0692774435 - Tirane

Profesioni: Tekonolog Teknike
Alba Road.Firme Prodhimi kerkon te punesoje nje Tekonolog me keto te dhena.Te njohe programin auto-cad.Te kete arsim profesional.Mosha deri 45 vjec.Avantazh ke njohja e gjuhes italiane.Ofrohen kushte te mira pune.Tel.048200715.Mob.0682296262. - Tirane

Profesioni: Nd/kamarier Kamarier
Restorant"Firenze".Kerkon:Nd/Kamarier.Te jete i paraqitshem.Orari i punes 13-21.Mob.0692026854/0692099177 - Tirane

Profesioni: Sanitare
Firme private.Kerkon te punesoje:Sanitare.Per informacion mund te kontaktoni ne adresen e meposhtme:Rr"Ismail Qemali"Vila 11.Tel.222-044.Cel.0682596047. - Tirane

Profesioni: Menaxher/e shitjesh Manaxher shitjesh
Albaterm.Kerkon:4 Menaxhere/e shitjesh.Te kete mbaruar Universitetin ose te jete ne vitin e fundit.Mosha deri ne 30 vjec.Me eksperience pune.Te kene patente shoferi.Tel.04/351568. - Tirane

Profesioni: Specialiste fast-food-i
Kerkojme.Dy specialiste fast-food-i.Dyqani i ri,200m mbi Xhamllik,rr."Qemal Stafa".Lagja nr.2.Tel.370504/0692680178. - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Kerkohet.Shitese.Me eksperience pune.Mob.0692094967.Tel.264013. - Tirane

Profesioni: Nd/pasticiere
Pasticeri Verona.Kerkon:4 Nd/pasticiere.Arsimi i mesem.Me dhe pa pervoje pune.Pushim nje dite/jave.Tel.271762. - Tirane

Profesioni: Punonjes per shtypshkronje dixhitale
Kerkoj.Punonjes per shtypshkronje dixhitale.Te kete njohuri te gjuhes angleze te nivelit mesatar e lart gjithashtu te njohe bazat e kompjuterit.Mob.0682034191. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar-Kafe Forkas.Kerkon:Kamarier.Me dhe pa eksperience pune.Tek Foto Skenderbeu ne qender.Mob.0682772277. - Tirane

Profesioni: Mjeshter per duralumin
Kerkohet.Nje mjeshter per duralumin.Te njohe punen.Paga e kenaqshme.Mob.0683026199. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Hotel Ferari.Kerkon:Banakiere.Me pervoje pune.Rr."Don Bosko".Tel.04/355896 dhe 04/231703.Mob.0692575172. - Tirane

Profesioni: Makinist
Shtypshkronja Guttenberg.Kerkon:Makinist(Punetor i specializuar per makine shtypi Gto 52).Tel.04/249898. - Tirane

Profesioni: Punetor/e fast-foodi
Fast-Food Xheni.Kerkon:2 punetor/e fast-foodi.Paga e kenaqshme.Rr."Sami Frasheri".Tel.243 514/0682056972. - Tirane

Profesioni: Punetore rrobaqepesie Rrobaqepsi
Firma Zeneli.Kerkon:Punetore Rrobaqepesie.Preferohet te jene ne moshe relativisht te re dhe te kene punuar ne rrobaqepesi.Tel.04/266008&04/256918.Mob.0692797731 - Tirane

Profesioni: Kamariere Kamarier
Bar-Kafe Olsi.Kerkon:Kamariere.Te kete eksperience pune.Mbrapa Bankes Qendrore.Mob.0682725990. - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Dyqani AL-Mex mobilim per Bar-Restorant dhe Hotele.Kerkon te punesoje:Shitese.Te kete aftesi komunikuese.Te zoteroje te pakten gjuhen Angleze.Te jete e paraqitshme.Rr."Durresit",perballe Ministrise se Mjedisit.Tel.258679. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Kerkojme.Banakiere.Paga e mjaftueshme.Perballe Parlamentit.Mob.0682613740. - Tirane

Profesioni: Pastruese
Bar Kampionet.Kerkon:Pastruese.Tek Holli i stadiumit"Qemal Stafa" - Tirane

Profesioni: Punetore rrobaqepesie Rrobaqepsi
"Evrofoam"Sh.P.K.Kerkon:Punetore rrobaqepesie per qepje vatash.Ne makine syzator.Nen moshen 35 vjec.Tel.220495.Fax.238915. - Tirane

Profesioni: Nd/Kuzhinier Guzhinier
Restorant-Piceri Grand House Pirro Mani.Kerkon:Nd/Kuzhinier.Rr."Ali Demi".TEL.04/347567. - Tirane

Profesioni: Marangoz Teknik mobiljesh
Kerkohet.Marangoz (specialist mobiljesh).Me pervoje pune.Mob.0692634543. - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Pasticeri Pasha.Kerkon:Banakiere (F).Per bar-kafe.Te dije te perdore mire ekspresin.Te jete deri ne 35 vjec.Mob.0682223913. - Tirane

Profesioni: Financier/e Finance
Tek autostrada Tirane-Durres,afer Coca-Cola,ne nje magazine.Kerkohet:Financier/e.Me eksperience pune.Te dije te perdore Financen 5.Te punoje full time.Mob.0682059089. - Tirane

Profesioni: Shitese supermarketi
Firma Shyze.Kerkon te punesoje:Shitese supermarketi.Me eksperience pune.Te njohe nje gjuhe te huaj (Anglisht ose Italisht).Tel.221658.Mob.0682067884/0682069315. - Tirane

Profesioni: Kamarier Restoranti Kamarier
Grand Hotel.Kerkon:1 Kamarier Restoranti.Te njohe gjuhen Angleze dhe Italiane.Me eksperience.Tel.253219/253220.Mob.0682070390. - Tirane

Profesioni: Pastruese
Restorant Firenze.Kerkon.Pastruese.Mosha deri ne 40 vjec.Kushte te kenaqshme.Mob.0692099177/0692026854. - Tirane

Profesioni: Edukatore Edukim & Trajnim
Kopesht privat.Kerkon:Edukatore.Me pervoje pune,me gjuhe te huaj anglisht.Rr."Prokop Myzeqari".Tel.248077. - Tirane

Profesioni: Kamarier/e Kamarier
Bar Pranvera.Kerkon:Kamarier/e.Tek Shallvaret.Tel.241802. - Tirane

Profesioni: Farmaciste e larte Sherbime shendetsore
Firma Shyze.Kerkon te punesoje:Farmaciste e larte.Preferohet te sapo diplomuara.Te njohe nje gjuhe te huaj (Anglisht ose Ialisht) - Tirane

Profesioni: Shitese Shites
Supermarketi Real Euromarket.Kerkon:Shitese.Mosha deri 35 vjec.Te kete minimumi shkollen e mesme dhe njohuri te gjuhes angleze.Mob.0682051416/0682035083 - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Bar-Restorant.Start.Kerkojme Banakiere.Me pervoje pune dhe gjuhe te huaj.Mob.0692399299. - Tirane

Profesioni: Ekonomiste
Firme Ndertimi.Kerkon:Ekonomiste.Me kohe te plote.Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik(dega Finanace).Te zoteroje kompjuterin sidomos programin Alpha.Te zoteroje shume mire anglisht ne te shkruar dhe te folur.Eksperienca nuk eshte problem.Mob.0692023568.Tel.04226771 - Tirane