PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
06.09.2005, 08:20
Punedhensi: INTERNATIONAL COMMERCIAL BANK
Tel / Fax: 254-372 / 256-254 / 254-368
info@icbank-albania.com (info@icbank-albania.com)
Profesioni:
Nepunes/e ne Departamentin e Thesarit. Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik. Te kete te pakten nje vit eksperience pune ne fushen bankare.Paga e kenaqshme. Jeni te lutur te dergoni CV ne anglisht jo me vone se 09.09.2005

Punedhensi: INTERNATIONAL COMMERCIAL BANK
Tel / Fax: 254-372 / 256-254 / 254 - 368
info@icbank-albania.com (info@icbank-albania.com)
Profesioni: Arkėtar
Preferohet te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik. Te kene nje mesatare mbi 7.5. Jeni te lutur te dorezoni CV me fortografi dhe ne gjuhen angleze jo me vone se 09.09.2005

Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni: Inxhinier
AMC is searching for an Electronic Engineer.

To be considered for this position the candidates should meet the below requirements:

University Degree in Electronic Engineering, Telecommunication branch.
2-3 years of job experience in radio systems.
Very good knowledge of the technical English language (Written and spoken).
Very good knowledge of the Microsoft Office package and Windows.
Very good communication skills, motivated at work.
Able to work in team and dynamic conditions.
Driving license.
Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni:
AMC offers an excellent opportunity for qualified and energetic candidates who want to be part of a rewarding and dynamic environment. We are a successful and fast growing company that motivates those employees who have professional ambition and excellent performance.

We are searching for a PABX Technician

Purpose of the position: Performing day-to-day PABX jobs, i.e. MDF cross connections, cabling, telephone sets installations etc.

To be considered for this position the candidates should meet the below requirements:

oHigh Level technician in Telecoms/Electronics/Informatics
oAt least one year of job experience with PABX (Ericsson MD110 preferable)
oVery good knowledge of the Microsoft Office package.
oVery good knowledge of Unix.
oVery good knowledge of the English language (written and spoken)
oKnowledge of the Greek language. (Advantage)
oWilling to learn new technologies in Telecom.
oAbility to work in team.
oCommunicative and motivated at work.


We are searching for a PABX Specialist

Purpose of the position: Performing basic PC H/W and S/W upgrades.

To be considered for this position the candidates should meet the below requirements:

oUniversity degree in Electronic Engineering, Telecommunication profile/Informatics.
oAt least one year of job experience with PABX (Ericsson MD110 preferable)
oVery good knowledge of the Microsoft Office package.
oVery good knowledge of Unix.
oVery good knowledge of the English language (written and spoken)
oKnowledge of the Greek language. (Advantage)
oWilling to learn new technologies in Telecom.
oAbility to work in team.
oCommunicative and motivated at work.


We are searching for three Engineers in:

o KORCE
o FIER
o GJIROKASTER

Purpose of the position: Maintenance of the Region Sites’ based on the relevant procedures.

To be considered for this position the candidates should meet the below requirements:

oUniversity degree in Electronic Engineering or Electrical Engineering.
oAt least three years of job experience in Radio Systems or Power Systems.
oVery good knowledge of the Microsoft Office package.
oVery good knowledge of the English language (written and spoken)
oAbility to work in team and dynamic conditions.
oCommunicative and motivated at work.
oDriving license.

Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni:
AMC kerkon te punesoje nje Specialist Fraud.

Kandidatet duhet :


·Tė kenė diplomė tė shkollės sė mesme.
·Studimet universitare pėrbėjnė avantazh.
·Tė kenė tė paktėn njė vit eksperiencė pune.
·Tė kenė njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e folur).
·Tė kenė njohuri shumė tė mira nė perdorimin e paketės Microsoft Office.
·Tė kenė leje pėr drejtim automjeti.
·Tė jenė tė gatshėm pėr tė udhėtuar nė rrethe tė ndryshme tė Shqipėrisė.
·Tė jenė tė komunikueshėm, tė aftė pėr tė punuar nė grup dhe tė motivuar.
Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni: Financier
AMC kerkon te punesoje Specialist te Faturave te Abonentit.

Te interesuarit duhet te kene:

Specialist i Faturave tė Abonentit

Diplomė universitare nė Ekonomi, profili Financė.
Minimumi njė vit eksperiencė nė pozicione tė ngjashme.
Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (E folur dhe e shkruar)
Njohuri shumė tė mira nė pėrdorimin e Microsoft Office si dhe nė programet e financės.
Aftėsi tė shkėlqyera komunikimi.
Aftėsi pėr tė punuar nė grup.
Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni:
AMC kerkon te punesoje Operator ne Qendrat Telefonike.

Te interesuarit duhet :

·Tė kenė diplomė universitare.
·Tė kenė njohuri tė mira tė gjuhės Angleze.
·Njohja e nje gjuhe tė dytė pėrbėn avantazh.
·Tė kenė njohuri tė mira tė paketės Microsoft Office.
·Tė jenė tė komunikueshėm dhe tė motivuar nė punė.
·Tė jenė bashkėpunuesė dhe tė organizuar.


Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni:
AMC kerkon te punesoje nje SPECIALIST MARKETINGU, i cili perpunon te dhena statistikore dhe gjeneron raporte.

Te interesuarit duhet te kene:


Diplomė Universitare nė Ekonomi.
Tė paktėn njė vit eksperiencė pune nė Marketing/Statistikė.
Njohuri shumė tė mira tė paketės Microsoft Office, vecanėrisht Excel dhe programe statistikore si SPSS etj.
Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e folur).
Aftėsi analitike dhe organizacionale ne ndėrtimin e raporteve statistikore dhe analizave.
Aftėsi shumė tė mira komunikuese.
Aftėsi pėr tė punuar nė grup.


Punedhensi: Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k.
Tel / Fax: 00 355 48 200 431/2/ / 00 355 48 200 430
segretaria@cocacola.al (segretaria@cocacola.al)
Profesioni: Ekonomist
Kompania Coca-Cola kekon te punesoje nje punonjese Kontabiliteti.
E/i nteresuara/i duhet te plotesoje keto kushte.
-Te kete mbaruar arsimin e larte ne degen Ekonomi Kontabel.
-Te kete eksperience pune ne lidhje me kete dege te pakten 3-5 vjete.
-Te njohe mire programet baze te kontabilitetit.
-Te njohe mire gjuhen italiane dhe mundesisht ate angleze.
-Te kete komunikim te mire dhe ambicje per te realizuar detyrat e ngarkuara.
E/i interesuara/i te dergoje CV ne adresen segretaria@cocacola.al