PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
30.08.2005, 16:31
Profesioni: Menaxher Shitjesh
Punedhensi: Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k.
Tel / Fax: 00 355 48 200 431/2/ / 00 355 48 200 430
Email: segretaria@coca-cola.al (segretaria@coca-cola.al)
Pershkrimi:
Kompania Coca-Cola kerkon te punesoje nje punonjes ne detyren e Manaxherit te shitjeve per rrethin e Tiranes. I interesuari duhet te plotesoje keto kushte.
-Te kete mbaruar Arsimin e lart.
-Te kete eksperience pune manaxhimi te pakten 3 vjet.
-Te njohe mire gjuhen italiane.
-Te kete aftesi te mira komunikuese dhe ambicje per te realizuar si duhet detyrat e ngarkuara.


Profesioni: Menaxher Marketingu
Punedhensi: ALB SECURITY Sh.p.k.
Tel / Fax: 04 274456 - 222977 / 04 274457
Email: info@alb-security.com (info@alb-security.com)
Pershkrimi:
Siamo una societą di sistemi di sicurezza, antincendio e videocontrollo, con sede in Tirana.
Cerchiamo un agente di marketing per proporre i nostri sistemi a potenziali grossi clienti, quali banche, enti statali, etc.
E' richiesto esperienza nel settore, dinamicitą, serietą e professionalitą.
E' indispensabile saper parlare in lingua italiana ed inglese.
La nostra societą garantisce ottime possibilitą di carriera e guadagno.
Inviare CV previo appuntamento telefonico.


Profesioni:
Punedhensi: INTEL sh.p.k.
Tel / Fax: 0682044937 / 048300992
Email: intel@icc-al.org (intel@icc-al.org)
Pershkrimi:
Kerkohen makinist per linje prodhimi te plastikes.Preferohen te kene mbaruar dhe te kene njohuri mekanike.Puna eshte me 3 turne.


Profesioni: Inxhinier
Punedhensi: INTEL sh.p.k.
Tel / Fax: 0682044937 / 048300992
Email: intel@icc-al.org (intel@icc-al.org)
Pershkrimi:
Kerkohet nje inxhinier mekanik per industri.Profili i punes eshte mirembajtja e makinerive te prodhimit si dhe rregulli ne repartin e prodhimit.


Profesioni: Shitės
Punedhensi: Dyqani Prestige Suise
Tel / Fax: 222-044 / 068 25 96 047
Email:
Pershkrimi:
Prezantuese orash ose shitese
1. Te jete e komunikueshme me klientet
2. Te kete njohuri te pergjithshme te nje gjuhe te huaj
3. Te jete mbi 22 vjec
4. Me kontrate te rregullt pune

Per informacion te metejshem mund te kontaktoni ne adresen e meposhtme:Profesioni: Sanitar
Punedhensi: Firme private
Tel / Fax: 04 222-044 / 068 25 96 047Profesioni: Informaticien
Punedhensi: BANKA E SHQIPĖRISĖ
Tel / Fax: /
Email:
Pershkrimi:
Banka e Shqipėrisė pėr nevoja tė plotėsimit tė vendeve tė punės, shpall pėr konkurim 3 (tre) vende pune tė lirė: “Specialist” nė Departamentin e Teknologjise se Informacionit dhe Statistikes.

Kandidatėt qė kėrkojnė tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė jenė diplomuar nė degėn e Informatikės, ose Matematikės (brenda ose jashtė vendit), dhe tė plotesojnė kriteret e mėposhtme.

Kritere tė pėrgjithshme

• Kualifikime te kryera ne fushen e informatikes (ne se ka mbaruar matematike) tė vėrtetuara me dokumenta kualifikimi.
• Njohuri te mira ne bazat e te dhenave dhe programimit
• Tė ketė aftėsi komunikimi gojor dhe me tė shkruar me eprorėt, vartėsit dhe kolegėt e tjerė.
• Aftėsi pėr tė kuptuar propozimet dhe vendimet e cdo niveli dhe pėr t’i zbatuar.
• Njohuri te mira ne gjuhen Angleze

Kandidatėt qė do tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė paraqesin dokumentet e mėposhtme, si dhe tė paraqiten pranė Bankės sė Shqipėrisė pėr tė tėrhequr formen e aplikimit, ēdo ditė pranė Departamentit tė Burimeve Njerėzore dhe Juridik.
• Curriculium Vitae;
• Diplomė tė shkollės sė lartė.
• Liste Notash
• Dėshmi tė ndryshme kualifikimi;
• Deklaratė prezantuese nga eprori i tij apo punėdhėnėsi i fundit;
• Dėshmi tė gjuhėve tė huaja;
• Vėrtetim shėndetėsor nga Komisioni Mjeko-Ligjor;
• Vėrtetim nga Prokuroria dhe Gjykata dhe Ministria e Drejtėsisė, ku tė vėrtetohet qė nuk jeni i dėnuar ose nė ndjekje penale.
• Tė mos jetė i larguar nga puna pėr masa disiplinore nė baze tė ligjit pėr nėpunėsin e shėrbimit civil nė Republikėn e Shqipėrisė dhe Kodit tė Punės.
• Fotografi 2 cope

Konkurimi nė Bankėn e Shqipėrisė bėhet nė bazė tė procedurave tė miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė me tre faza:

1. Faza e parė - Seleksionimi i dokumentacionit tė kandidatėve qė plotėsojnė kushtet;
2. Faza e dytė – Intervistim nga specialistė tė Burimeve Njerėzore;
3. Faza e tretė – Procedurat e testimit me shkrim dhe me gojė nga Komiteti “Ad-Hoc”.Profesioni:
Punedhensi: Raiffeisen Bank
Tel / Fax: 00 355 4 226 308 /
Email:
Pershkrimi:
Raiffeisen Bank sh.a. shpall konkurimin per vendin e lire te punes ne pozicionin :


1. Asistente – Zhvillimi Zonal i Biznesit


Raporton tek : Drejtuesi i Zhvillimit te Biznesit per Zonen e JugutDetyrat dhe Pergjegjesite kryesore :

• Te grumbulloje te dhena periodike nga deget e bankes;
• Te hartoje te dhena ne formate te pershtatshme per analiza;
• Te nxjerre te dhena nga sistemi per qellime analizash;
• Te ndjeke porosite dhe detyrat e perditshme adresuar degeve rajonale respektive nga Drejtuesi Zonal;
• Te ndjeke afatet per detyrat e ngarkuara degeve rajonale;
• Te asistoje Drejtuesin Zonal ne ceshtje te ndryshme gjate kohes qe ai udheton per qellime pune;
• Te koordinoje punen ne emer te Drejtuesit Zonal kur ai udheton per qellime pune;
• Te adresoje ne njesi te tjera ne Drejtorine e Pergjithshme kerkesa te ndryshme te ardhura nga deget rajonale si dhe te ndjeke plotesimin e tyre;
• Te merret me veprimtarine administrative te zyres.


Kerkesat kryesore :

• Person energjik, i motivuar dhe organizator shume i mire. Te jete i zellshem per pune, komunikues i mire dhe te integrohet mire me stafin;
• Te kete eksperience administrative dhe te punes ne zyre;
• Te jete ekspert ne MS Office dhe programe te tjera te kompjuterit ( Word, Excel, Outlook, PowerPoint) ;
• Te komunikoje shume mire ne Shqip dhe Anglisht ( te shkruar dhe te folur)
• Te kete Diplome Universitare;
Kandidatet e interesuar te paraqesin, ne shqip dhe anglisht, prane Drejtorise se Burimeve Njerezore dhe Trainimit brenda dates 1 Shtator 2005, dokumentat e meposhtem :

• Letren e interesit;
• CV e hollesishme;

E-mail.humanresources@raiffeisen.al


Profesioni: Inxhinier
Punedhensi: AgroBlend
Tel / Fax: 048/302720 / 048/302721
Email: info@agroblend.com (info@agroblend.com)
Pershkrimi:
Kompania "AgroBlend" me qendėr nė Vorė, Tiranė, nė projektin e zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punėsojė:

1. Inxhinier Kimik
1. Agronom

Kėrkesat e kandidatėve:

- Arsim tė lartė,
- Njohuri tė gjuhėve tė huaja (Anglisht)
- Njohuri tė mira pėr pėrdorimin e kompjuterit
- Tė kenė aftėsi tė mira pune nė grup

• Specializimet dhe gradat shkencore pėrbėjnė njė avantazh.
• Paga shumė e kėnaqshme

Kandidatėt e interesuar duhet tė paraqesin njė CV tė detajuar, fotografi, fotokopje tė diplomės dhe specializimeve tė ndryshme pranė zyrave qendrore nė Vorė, ose tė aplikoni me email.

Afati i fundit pėr paraqitjen e dokumentave ėshtė data 15/09/2005.


Profesioni: Informaticien
Punedhensi: AMERICAN BANK OF ALBANIA
Tel / Fax: +355 276 205 / +355 248 762
Email:
Pershkrimi:
Job Description:

v Support and maintenance of financial applications database systems & report development

Skills & Qualifications:

v Software maintenance support of financial applications, database administration, report developing and user support
v Experience in the creation and maintenance of reports
v Working experience in IT banking sector is very preferable.
v Knowledge of SOL language
v Database administration skills
v Skills to work in a team and readiness to work out of normal working hours
v Very good communication skills
v Fluent knowledge of English language
v Computer literate

Documents

v Coversheet and CV (in English language as well)
v List of credits during years of University studies
v University degree in natural science or electronic engineering / other degrees
v At least 2 reference letters with contact numbers from current & previous employers
v Other Diplomas & Certificates of qualifications, in support of his / her application.

Application should be addressed to:

ABA- HR Department
Rr: Ismail Qemali, No, 27
Tirana Albania
jnikolla@ambankalb.com

Profesioni:
Punedhensi: Raiffeisen Bank
Tel / Fax: 00 355 4 226 308 /
Email: humanresources@raiffeisen.al (humanresources@raiffeisen.al)
Pershkrimi:
Raiffeisen Bank sh.a. shpall konkurimin per vendin e lire te punes ne pozicionin :


1. Asistente – Zhvillimi Zonal i Biznesit


Raporton tek : Drejtuesi i Zhvillimit te Biznesit per Zonen e JugutDetyrat dhe Pergjegjesite kryesore :

• Te grumbulloje te dhena periodike nga deget e bankes;
• Te hartoje te dhena ne formate te pershtatshme per analiza;
• Te nxjerre te dhena nga sistemi per qellime analizash;
• Te ndjeke porosite dhe detyrat e perditshme adresuar degeve rajonale respektive nga Drejtuesi Zonal;
• Te ndjeke afatet per detyrat e ngarkuara degeve rajonale;
• Te asistoje Drejtuesin Zonal ne ceshtje te ndryshme gjate kohes qe ai udheton per qellime pune;
• Te koordinoje punen ne emer te Drejtuesit Zonal kur ai udheton per qellime pune;
• Te adresoje ne njesi te tjera ne Drejtorine e Pergjithshme kerkesa te ndryshme te ardhura nga deget rajonale si dhe te ndjeke plotesimin e tyre;
• Te merret me veprimtarine administrative te zyres.


Kerkesat kryesore :

• Person energjik, i motivuar dhe organizator shume i mire. Te jete i zellshem per pune, komunikues i mire dhe te integrohet mire me stafin;
• Te kete eksperience administrative dhe te punes ne zyre;
• Te jete ekspert ne MS Office dhe programe te tjera te kompjuterit ( Word, Excel, Outlook, PowerPoint) ;
• Te komunikoje shume mire ne Shqip dhe Anglisht ( te shkruar dhe te folur)
• Te kete Diplome Universitare;

Kandidatet e interesuar te paraqesin, ne shqip dhe anglisht, prane Drejtorise se Burimeve Njerezore dhe Trainimit brenda dates 1 Shtator 2005, dokumentat e meposhtem :

• Letren e interesit;
• CV e hollesishme;

Vetem kandidatet e perzgjedhur per interviste do te njoftohen.

Per ēdo informacion tjeter drejtohuni prane Drejtorise se Burimeve Njerezore dhe Trainimit te Raiffeisen Bank.Profesioni:
Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 275194
Email:
Pershkrimi:
Specialist i Marrėdhėnieve Publike (PR)
• Tė kenė diplomė Universitare nė Gazetari ose Gjuhė dhe Letėrsi Shqipe.
• Tė kenė tė paktėn njė vit eksperiencė pune nė gazetari apo marrėdhėnie publike.
• Tė kenė njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e folur).
• Tė kenė aftėsi tė shkėlqyera nė krijimin/shkrimin e teksteve nė Shqip dhe Anglisht.
• Tė kenė aftėsi tė shkėlqyera prezantuese.
• Tė shfaqin kreativitet dhe dinamizėm.
• Tė jenė tė komunikueshėm, tė aftė pėr tė punuar nė grup dhe tė motivuar.

Detyrat kryesore tė pozicionit:
• Pėrgatitja nė Anglisht dhe Shqip e teksteve tė ndryshme me qėllim transmetimin e mesazhit tė kompanisė.
• Mbajtja e kontakteve me burimet kryesore tė informacionit (tė brendshme dhe tė jashtme).
• Mbajtja e kontakteve me median.
• Organizimi i evenimenteve speciale si psh.konferenca shtypi, turne etj.

Tė interesuarit duhet tė plotėsojnė Formularin e Aplikimit, i cili gjendet:
1. Nė Internet, adresa www.amc.al
2. Pranė recepsionit tė AMC-sė ,nė zyrat tona nė Laprakė.
3. Pranė dyqaneve tė AMC-sė tek Zogu i Zi dhe Hotel Sheraton.

Formularin e plotėsuar, sė bashku me referenca dhe vėrtetime pėr aftėsitė dhe eksperiencat e pėrshkruara nė tė, mund ta dorėzoni nė recepsionin e AMC-sė, dy dyqanet AMC, nė adresėn e-mail human-resources@amc.al

Data e fundit e aplikimit 1 Shtator 2005


Profesioni: Arkitekt
Punedhensi: EDIL AL
Tel / Fax: (04) 271884 / 5 / (04) 234941
Email:
Pershkrimi:
Shoqeri Ndertimi Italo – Shqiptare me pervoje ne fushen e ndertimeve civile dhe industriale, ne kuadrin e zgjerimit te aktivitetit te saj, kerkon te punesoje nje Arkitekt.

Kandidatet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme:
- Te kene te paken 5 vjet eksperince pune
- Te zoterojne kompiuterin, veēanerisht programet: AuCad, Photoshop, 3DMax
- Te kene njohuri te gjuhes angleze dhe italiane
- Te kene aftesi te punojne te pavarur duke respektuar afatet qe i caktohen, te kene iniciative dhe te jene ne gjendje te perballojne vrullin e punes kur eshte e domosdoshme
- Te kezte aftesi te mira komunikuese dhe te jene ne gjendje te perballoje punen ne grup.
Te interesuarit te dergojne nje CV ose te kontaktojne ne numrat e meposhtem te telefonit.


Profesioni: Kamerier
Punedhensi: BAR-RESTORANT-HOTEL
Tel / Fax: (04) 377 939 /
Email:
Pershkrimi:
BERMON kėrkon:
Kamarierė restoranti.
Kamarierė bari me pėrvojė pune.

Cel. 0692066664


Profesioni: Operator kompjuteri
Punedhensi: ALBANIAN COURIER SERVICE
Tel / Fax: (04) 231 865 /
Email:
Pershkrimi:
Kėrkon operatore kompjuteri qė tė dijė shumė mirė programet e kompjuterit dhe tė njohė mirė greqisht.
Profesioni:
Punedhensi: Firma Suedeze e paisjeve elektroshtepiake Electrol
Tel / Fax: 0692048048 /
Email:
Pershkrimi:
kerkon te punesoje prezantues/e produkti I cili duhet te permbushe kriteret e meposhtme:


- te jete i/e sapo diplomuar
- te kete mbaruar shkollen e larte Fakulteti Ekonomik Dega Marketing
- te dije te perdore kompjuterin (paketen microsoft-office)
- te dije Anglisht
- te jete i/e shkathet, dinamik, i komunikueshem
- te jete i/e afte per te punuar ne grupProfesioni: Sekretare
Punedhensi: Institucion Arsimor Privat
Tel / Fax: (04) 239789 /
Email:
Pershkrimi:
Kėrkon tė punėsojė njė asistente titullari. Tė ketė mbaruar shkollėn e lartė me mesatare mbi 8. Tė mos jetė mė e madhe se 30 vjeēe. Tė dijė shumė mirė anglisht. E sjellshme, e komunikueshme, fleksibile dhe e paraqitshme. E interesuara tė paraqitet me njė CV deri nė datėn 25 gusht 2005.


Profesioni: Kontabilist
Punedhensi: wine bar alehandro
Tel / Fax: 0692070916 /
Email:
Pershkrimi:
te kete min. 2 vjet eksperience pune


Profesioni: Pedagog
Punedhensi: Fakulteti i Ekonomisė
Tel / Fax: /
Email:
Pershkrimi:
Fakulteti i Ekonomisė, Universiteti i Tiranės kėrkon tė punėsojė 7 punonjės pedagogjiko-shkencor pėrkatėsisht nė departamentin e Ekonomiksit 2 asistente pedagog, nė departamentin e Manaxhimit 1 asistent pedagog, nė departamentin e Markentigut 2 persona (asistent pedagog ose pedagog) dhe nė departamentin e Kontabilitetit 2 asistente pedagog.

Kandidati duhet tė plotėsojė kėto kėrkesa:

1. Tė ketė pėrfunduar fakultetin e Ekonomisė tė Universitetit tė Tiranės ose fakultete analoge jashtė shtetit nė degėn pėrkatėse.
2. Tė ketė pėrfunduar studimet universitare me rezultate tė larta.
3. Pėr departamentin e Kontabilitetit, kandidati duhet tė ketė eksperiencė pune mbi 2 vjet.
4. Tė ketė moshė nėn 35 vjeē.
5. Tė njohė mirė gjuhė tė huaja, anglishtja pėrbėn avantazh.
6. Tė ketė njohuri tė mira kompjuteri.
7. Tė jetė komunikues, i motivuar dhe tė zotėroj aftėsi pedagogjike e kėrkuese dhe tė ketė kualifikime nė fushėn e specialitetit ku konkuron.
8. Pėr kandidatėt qė do tė konkurrojnė nė departamentin e Marketingut dhe Kontabilitetit parapėlqehen kandidatė qė kanė pėrfunduar master ose doktoraturė nė degėt pėrkatėse.
9. Tė kenė dy rekomandime; njė nga punėdhėnėsit e tyre dhe tė paktėn nga 1 profesor me gradė shkencore nga fakulteti qė kanė mbaruar.

Tė interesuarit mund tė paraqesin CV-tė dhe dokumentacionin e nevojshėm pranė Zyrės sė Personelit tė fakultetit tė Ekonomisė brenda datės 5 Shtator, 2005.


Profesioni: Drejtor
Punedhensi: CCF Albania
Tel / Fax: 04 256 833 / 270 677 / + 355 4 270 677
Email: ccfalbania@interalb.net (ccfalbania@interalb.net)
Pershkrimi:
Christian Children’s Fund Albania, a non-governmental organization focusing on child welfare and community development is seeking two highly qualified candidates; one for the position of Director and a Private Fund Raiser based in their Tirana office.

Director Post:

The candidates must be committed to the well-being of children, with a background in business, NGO, local and/or central government management experience. They should have a proven ability to support the growth and development of a locally based agency.

The candidates must have strong visioning, strategic planning and implementation ability; strong coaching and mentoring skills; demonstrated high level interpersonal and cross-cultural skills including the ability to build relationships internally and externally; previous fundraising and donor relations experience, excellent project, budget and resource management skills; outstanding communication (written and oral) and networking and negotiation skills; ppragmatics problem-solver/able to confront issues and achieve effective resolution; effective under pressure, results oriented and proactive; commitment to continuous learning and professional integrity.

The candidates will have appropriate tertiary qualifications (preferably postgraduate level in Business Management, Community Development/Social Sciences or relevant field). Fluency in Albanian and English (written & oral) and computer literacy, is essential.

Private Fund Raiser:

The candidates must have extensive experience of public and private fundraising, promotion and publicity of development agencies dedicated to the well-being of children.

The candidates will have excellent skills in verbal and written presentation and in using IT packages and programs. They will have the proven ability to develop and launch materials and advertising to enhance CCF Albania’s profile and recognition amongst international and national donors. They will be skilled at initiating plans and recommendations for the day to day coordination and liaison with existing and new donors. They will be responsible for developing direct links to local donors, foundations and private companies and will work with the director on fundraising issues, doing the general (and more administrative) work that will support the director in meetings with potential donors, the media, and government representatives. They will be responsible for the development and regular updating of a website to assist in publicizing CCF Albania’s work.

The candidates will have appropriate tertiary qualifications (preferably graduate level). Fluency in Albanian and English with excellent IT skills is essential.

Previous applications need not to apply.

Local rates of remuneration apply to both positions.

To apply for either of these positions, please send a curriculum vitae and a motivation letter, stating which post you are interested in to ccfalbania@interalb.net. Closing dates for applications is 9th September 2005.Punedhensi: ProCredit Bank
Tel / Fax: /
Email:
Pershkrimi:
ProCredit Bank 10 vjet nė tregun financiar shqiptar.
Qė prej 1995 Banka ėshtė rritur vazhdimisht: duke zgjeruar
rrjetin e degėve nė tė gjithė vendin, shėrbimet dhe stafin.
Ne jemi Banka udhėheqėse nė kreditimin e biznesit
shqiptar nė ofrimin e shėrbimeve bankare tė volitshme dhe
tė avancuara pėr tė gjithė popullatėn. Ne ofrojmė mundėsi
tė shkėlqyera karriere dhe njė ambjent tė kėndshėm nė punė..

We are looking to employ:

Banking Trainees

University Degree preferably in Economics

Working experience is an asset but not a precondition

Good knowledge of English

Very good communication and teamwork abilities

Maximum age 35 years

Please send us your applications (CV in English)not later than 30 August 2005.

E-mail.
humanresources@procreditbank.com.alProfesioni:
Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
Email: human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Pershkrimi:
E ardhmja nė dorėn tuaj!

AMC ofron njė mundėsi tė shkėlqyer pėr tė gjithė ata individė te kualifikuar dhe energjikė tė cilėt kėrkojnė tė bėhen pjesė e njė mjedisi dinamik dhe shpėrblyes. Ne jemi njė kompani qė rritet me ritme tė shpejta dhe i stimulojmė punonjėsit me ambicie profesionale dhe rezultate tė larta nė punė.

Pėrgjegjės i Sektorit tė Reklamės dhe Promocionit

·Tė kenė diplomė universitare nė Ekonomi, Profili Marketing.
·Tė kenė diplomė pasuniversitare nė Marketing apo fusha tė ngjashme.
·Tė kenė tė paktėn 2 vjet eksperiencė nė marketing, komunikim, marrėdhėnie publike dhe pozicione tė tjera tė ngjashme.
·Tė kenė aftėsi iniciative dhe komunikimi me tė gjithė nivelet e manaxhimit.
·Tė kenė aftėsi nė manaxhimin e njerėzve.
·Tė kenė eksperiencė nė manaxhim projektesh.
·Tė kenė baza shumė tė mira tė marketingut.
·Tė jenė fleksibėl, tė adaptueshėm ndaj ndryshimeve tė vazhdueshme.
·Tė kenė aftėsi tė shkėlqyera negociuese dhe prezantuese.
·Tė kenė aftėsi superiore komunikimi me shkrim dhe me gojė.
·Tė jenė tė fokusuar, kreativė, energjikė dhe ambiciozė.
·Tė kenė njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės Angleze (e folur dhe e shkruar).
·Tė kenė njohuri shumė tė mira tė programeve tė paketės Microsoft Office.

Detyrat kryesore tė pozicionit:

·Ideimi dhe pergatitja e drafteve per fushatat promocionale dhe shperndarja e ketij drafti ne mediat perkatese.
·Ideimi dhe pergatitja e produkteve te ndryshme promocionale.
·Ideimi dhe koordinimi fushatave promocionale.
·Mbajtja e kontakteve me klientėt potencialė, bashkėpunėtorė tė AMC-se dhe krijimi i kontakteve tė reja.
·Manaxhimi i sektorit tė reklamės dhe promocionit.


Profesioni: Parukier
Punedhensi: Parukeri
Tel / Fax: 0692624174 /
Email:
Pershkrimi:
Kerkohet parukiere me eksperience pune, preferohet me banim ne zonen porcelan, kinostudio, te jete e afte, komunikuese dhe korrekte ne pune.