PDA

Trego pamjen e plotė tė : GR, organizim Sherbime per emigranteariston
20.12.2006, 12:21
lloji i njoftimit. : organizim

Shteti............: GR,

Qyteti............:

Zyrė serioze nė Athinė ofron pėrkthime tė nivelit tė lartė nė disa gjuhė, legalizime dokumentesh, dėshmi penaliteti, fshirje nga lista e tė padėshiruarve dhe ēdo lloj ndihme juridike. Kėrkohet bashkėpunim me zyrė nė Tiranė. Kėrkoni z. Spiro.

Tel. : 00302105228911

Fax. : 00302105228911

Cel. : 00306937530513