PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Inxhinier ITAMC
30.06.2005, 18:08
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ne kėrkojmė: SPECIALISTDetyrat kryesore tė pozicionit:q Dizenjimi i rrjetit tė transmetimit nė lidhje me interkoneksionet e Stacioneve Bazė, BSC dhe shkėmbimeve dixhitale.q Llogaritja e performancės sė lidhjeve tė mikrovalėve bazuar nė mjetet e caktuara dhe pėrgatitja e urdhėrave tė punės sė lidhjeve mikrovalė.

q Planifikimi dhe manaxhimi i burimeve tė kapacitetit tė lidhjeve mikrovalė sipas zhvillimit tė rrjetit.

Kandidatėt duhet tė plotesojnė kushtet e mėposhtme:q Tė jenė diplomuar nė Inxhinieri Elektronike, Profili Telekomunikacion

q Tė kenė njohuri tė mira tė Anglishtes teknike, e shkruar dhe e folur.

q Tė kenė aftėsi shumė tė mira nė pėrdorimin e paketės MS Office.

q Eksperienca nė sektorin e telekomunikacionit pėrbėn avantazh.

q Tė kenė aftėsi pėr tė mėsuar.

q Tė kenė aftėsi shumė tė mira komunikuese.

q Tė jenė tė gatshėm pėr tė punuar nė antenat e telekomunikimit.

q Tė kenė aftėsi pėr tė punuar nė grup.

q Tė jenė tė motivuar.


Tė interesuarit duhet tė plotėsojnė Formularin e Aplikimit, i cili gjendet:


Nė Internet, adresa www.amc.al (http://www.amc.al/)
Pranė recepsionit tė AMC-sė ,nė zyrat tona nė Laprakė.
Pranė dyqaneve tė AMC-sė tek Zogu i Zi dhe Hotel Sheraton.


Formularin e plotėsuar, sė bashku me referenca dhe vėrtetime pėr aftėsitė dhe eksperiencat e pėrshkruara nė tė, mund ta dorėzoni nė recepsionin e AMC-sė, dy dyqanet AMC, nė adresėn e-mail igjashta@amc.al (igjashta@amc.al).Pėr cdo informacion, jeni tė mirėpritur tė kontaktoni me Specialisten e Rekrutimit, nė Nr.04275151.Data e fundit e aplikimit 12 Korrik 2005.Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga CV-ja do tė lajmėrohen.
Tel. : 04275151

Fax. : 04275194