PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, jap me qera Furgon T 5 TRANSPORTERgjerman auto
19.03.2023, 13:13
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 74

GERMAN RENT
VW T 5 TRANSPORTER MANUALE NAFTE
1-5 DITE = 70 EURO
6-14 DITE = 65 EURO
15-30 DITE =52 EURO
30 DITE 50 EURO
ME 9 VENDE
JEPET DHE ME SHOFER ME PAGESE
Rezervo...ervinlici-29@hotmail.com


Cel. : 0694093430