PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Sekretare 15000 Lekistr
19.02.2005, 10:44
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

I.S.T.R Albania eshte "INSITUTI I STUDIMEVE TE TEKNOLOGJIVE TE REJA"

kerkon te punonesoje nje Vajze ne rolin e Sekretares te dije Anglisht dhe te kete njohuri ne kompjuter.

Orari i punes me kohe te reduktuar

Cel. : 0692829883