PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė njoftim studio designmaxstudiodesign
15.04.2006, 14:35
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Studio dizajni profesionale ofron shume sherbime dhe komoditet ne pune cmime shume te mira ne krahasim me tregun .
Ajo operon ne fushen e reklamave me ndricim dhe te parapergatitjes se materjave per shtyp.
Adresa: Blloku Gintash Laprake - Tirane

Cel. : 0692571058