PDA

Trego pamjen e plotė tė : KS, Prishtinė ofrojme shtofra per mobileri dhe nevoja shtepiakeIMP&EXP ERMIRA.COM
13.04.2006, 13:34
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

SHESIM TE GJITHA LLOJET E SHTOFRAVE ME SHUMICE DHE PAKICE PER MOBILERI OSE NEVOJA SHTEPIAKE , ME QMIME SHUME TE VOLITSHME,

Tel. : +377 44 414 113
rruga e maghistrales -ferizaj