PDA

Trego pamjen e plotė tė : D , Mynih, kėrkoj Au pair (kujdestare)Tina
10.11.2004, 14:27
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: D,

Qyteti............: Mynih

Kerkoj nje Au pair (kujdestare) per dy vajzat e mija:

3 dhe 1 vjec

ne Mynih te Gjermanis.

Sipas ligjit:

Kontrata e punes eshte 1 vjecare.

Ju sigurohet nje dhome ne familje,

ushqimi + shkolla

205 €/muaj pare xhepi.

Siguracionet dhe leja e punes / viza etj, i merr persiper mikpritesi.

Kushtet qe duhet te plotesoj kujdestarja:

- mosha 18-24 vjecare,
- te jete vajze e afrueshme me femijet,
- te kete deshiren te mesoj / perfeksionoj gjermanishten.

per me shume mjafton te me kontaktoni

tina@njoftime.com


Tel. : 0049 89 769914-05
Fax : 0049 89 769914-27