PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė kėrkoj te punesoj nje femer qe ka mbaruar BiokimiFirma "Dea"
28.02.2006, 15:04
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Firma "Dea" kerkon nje punonjese me moshe nga 22-35 vjeēe, e cila te kete mbaruar studimet e larta ne degen bio-kimi dhe te njohe gjuhen italiane.
Orari i punes do jete 08:00-16:00.

Adresa: Prane Medreses
Cel: 0692094852

P.S. Telefonatat i presim prej ores 09:00-19:00