PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune per 1 redaktor, 1 hartues fjalekryqesh, 1 manaxher reklamashReviste e Re
28.02.2006, 13:05
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Jemi nje reviste e re e kohes se lire dhe kerkojme te punesojme:
1 Redaktor
1 Hartues Fjalekryqesh
1 Manaxher/e Reklamash

Te interesuarit te telefonojne ne:
Tel: 04 243 310
Cel: 0692145236