PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Internet CenterKinosnet
26.02.2006, 14:26
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Kerkohet operatore kompjuteri (vajze).
Puna do te kryhet gjate orarit te paradites.
Te kete aftesi ne komunikim, te njohi parimet baze te kompjuterit.
Per informacione te tjera mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e E-mail

Ju faleminderit per kohen qe na kushtuat dhe per mirkuptimin

Cel. : 0682828388