PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Fier ofroj fotoporcelanGenci Rustemi
29.10.2004, 12:16
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Fier

ofroj nje vend pune ne studio grafike ne qyrtetin e Fierit.
e interesuara duhet te zoteroje programin e fotoshopit.
paga eshte e kenaqeshme dhe me ritje n.q.se ka fantazi ne foto.
per me teper informacion te shohe ne www.fotoporcelan.net (http://www.fotoporcelan.net)