PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė kėrkoj nje specialiste byreku, nd/guzhunjere, shiteseByrektore
23.02.2006, 10:28
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Jemi nje byrektore ne rrugen e Kavajes, perballe Lidhjes se Shkrimtareve (ne hyrje te tregut ēam) dhe kerkojme te punesojme nje specialiste byrekesh, nje ndihmes guzhinjere dhe nje shitese.

Te interesuarit te kontaktojne tek adresa e mesiperme ose ne numrin e telefonit:
Cel:0692076077