PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Vlorė njoftim pune per pergjegjes shitjeshEagle Games Sh. A.
22.02.2006, 14:28
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Vlorė

Shoqeria Eagle Games Sh. A. kerkon te punesoje nje pergjegjes shitjesh per qytetin e Vlores.
Kandidati duhet te jete nga Vlora, te kete makine te veten dhe te jete midis moshes 35-45 vjeē.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 0692055519 ose ne adresen e e-mailit: info@eaglegames.biz.