PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Saldator,bojaxhi,kovac.Pekomeri
20.02.2006, 14:35
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Firma Pekomeri sh.p.k. kerkon te punesoje puntore te specializuar si:
1-Saldator
2-Bojaxhi metalesh
3-kovac
Puntoret kerkohen te kene eksperience pune dhe te mos jene mbi moshen 30 vjec.
Adresa qe do te paraqiten eshte Ish Uzina Partizani,Laprake,Tirane


Cel. : 0682021801