PDA

Trego pamjen e plotė tė : D, Prizren ofroj vend pune shoferfrankfurt
14.01.2006, 20:16
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: D,

Qyteti............: Prizren

frankfurt .compani me seli ne gjermani kerkone 13 shofera me pervoje pune te ineteresuarite duhet te ken patente shoferin te automjetit dhe te kamionite dhe te tjera kategorive te ineteresuarite mundet te na shkeruajne ne imejlline te kompanise frankfurt6@hotmail.com te gjithe ata qe aplikojn dote punojne me kontrate pune deri 2 vjeqare dhe pasi te qe tregohen te sukseshem dota zgjasime kontraten e tyre faliminderite per mir kuptime ne ju presime.