PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Agjente UdhetimiJeta Sauku
07.01.2006, 12:07
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Kerkohet agjente udhetimi me minimumi 6 muaj eksperience pune. Personi duhet te flase dhe te shkruaje mire Anglisht, Italisht, te kete njohuri te mira kompiuteri word, excel si dhe programin e linjave ajrore Amadeus. Te interesuarit te paraqiten prane Agjesise NO LIMITS, tek Pallati i Kultures, hyrja kryesore nga ana e xhamise ora 12:00 - 16:00 me CV.

Tel. : 04 241799

Fax. : 04 241799