PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & Marina 1. Durres, Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh, Filtra per mercury verado 300 HP
 2. Ngjites, Riparues, Korigjues profesional Drru - Kompesate Marine -Vetrorezine
 3. Kavo per leva komandimi skafi, Gazi , Kopluni.
 4. Zink Per timone, Akse, Pompa uji Motorri, Timoneri hidraulike
 5. Durres, ofroj Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese
 6. Pompa aspirimi benzine, tub gome dhe spina per lidhjen e serbatorit .
 7. Boje Antivegjetative, Cecchi, NAUTILUS Self Polishing, Veneziani Rafaello dhe STOPPANI
 8. helika gome per pompe uji
 9. Fier, shes gomone quick silver Viti 2013, 1.700 Euro
 10. Vlore, shes mjet peshkimi 125 Viti 1989, 10.000 Euro
 11. Durres, shes Moto Skaf Rio 650..4.2 Benzin..Automatike..Motorr Volvo Penta Viti 1997, 10.000 Euro
 12. Durres, Pjesė Kėmbimi Dhe Aksesore pėr Mjete Lundruese
 13. Durres, Boje per Lyerje Motorresh marine.
 14. Durres, shes koka GPS 9.500 Leke
 15. Pajisje Shpetimi, Rrathe shpetimi, Jeleke Shpetimi,
 16. Durres, shes
 17. Shengjin, shes motoskaf ferreti model 34 ------- ( 40.000 Euro)
 18. Tirane, Jeannau Cap Camarat 635 + Motor Yamaha 150 + Karel, Viti 2010, 22.500 Euro
 19. Ksamil, shes motoskaf Aqua marine Viti 2005, 3.200 euro
 20. Durres, ofroj Pjesė Kėmbimi Mekanike Dhe Aksesore pėr
 21. Durres, shes shes kapak motorri johnson 70cv 7.000 Leke
 22. Durres, shes elike elike motori jonson envirude 70cv 6.500 Leke
 23. Durres, shes motoskaf Skaf 6 m spanjoll motor Yamaha 130cv me carrel 4.500 Euro
 24. Durres, shes varke Viti 1990, 1.800 Euro
 25. Vlore, shes mjet peshkimi Motorr Anije.
 26. Tirane, shes motoskaf SKAF GAIA 190 MAT (Italy) Viti 2007,
 27. Himare, shes mjet peshkimi 2.400 Euro
 28. Jahti SUNSEEKER j35, 39.000 Euro