PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & Marina 1. Durres, shes
 2. Shengjin, shes motoskaf ferreti model 34 ------- ( 40.000 Euro)
 3. Tirane, Jeannau Cap Camarat 635 + Motor Yamaha 150 + Karel, Viti 2010, 22.500 Euro
 4. Ksamil, shes motoskaf Aqua marine Viti 2005, 3.200 euro
 5. Durres, ofroj Pjesė Kėmbimi Mekanike Dhe Aksesore pėr
 6. Durres, shes shes kapak motorri johnson 70cv 7.000 Leke
 7. Durres, shes elike elike motori jonson envirude 70cv 6.500 Leke
 8. Durres, shes motoskaf Skaf 6 m spanjoll motor Yamaha 130cv me carrel 4.500 Euro
 9. Durres, shes varke Viti 1990, 1.800 Euro
 10. Vlore, shes mjet peshkimi Motorr Anije.
 11. Tirane, shes motoskaf SKAF GAIA 190 MAT (Italy) Viti 2007,
 12. Himare, shes mjet peshkimi 2.400 Euro
 13. Jahti SUNSEEKER j35, 39.000 Euro
 14. Tirane, shes Jetski Yamaha VXR 2015 Viti 2015, 12.000 Euro