PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89

 1. Ofrojme staf me punetor te huaj (Indian, Filipinez) ne pozicione te ndryshme
 2. Tirane, shes Laptop KOMPJUTERA NGA GJERMANIA ME SHUMICE DHE PAKICE
 3. Ofroj perkthime ne gjuhen angleze dhe greke
 4. Ofrohet sherbimi per menaxhim i rrjeteve sociale
 5. Tirane, Bejme punime gipsi tavane te varura, mure ndarese, veshje te murreve me pllaka gipsi etj....
 6. Tirane, - Paketat e Sigurimit Ligjor
 7. - Ofrojme sherbim IT ( worldwide ) + VOIP + Server + CRM + VPN etj
 8. Aplikime me sukses te larte per Vize Turistike Angleze
 9. Tirane, ✨JUDE EVENT PLANNER ✨
 10. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale
 11. Tirane, Konsulence financiare per bizneset
 12. Tirane, - Paketat e Sigurimit Ligjor
 13. Tirane, - Konsulence
 14. Punime ndertimi te ndryshme
 15. Tirane, ofroj pergatitjen e pasqyrave financiare
 16. Zyre Avokatie Elma Mamaj ofron sherbime te ndryshme juridike
 17. Ofrojme dy pozicione per perdorimin e licenses, Drejtuesi Teknik inxhinier elektrike dhe Drejtuesi Teknik inxhinier mjedisi
 18. Tirane, - Hidraulik, elektricist, elektroshtepiake
 19. Shėrbime marketingu / promovimi
 20. Loerma Sh.p.k Studio Mjedisore e licensuar.D.D.D
 21. Tirane, - Menu Dixhitale per lokale
 22. Tirane, Sherbime Mjekesore
 23. Tirane, Bojaxhi per shtepin tuaj
 24. Maksimizim i interesave financiare
 25. Tirane, Ofrohet Perkthim Dokumentacioni ne gjuhen Gjermane
 26. Tirane, - Seko per pastrim kimik
 27. Vlore, - Shitet biznes i perpunuar!OKAZION
 28. Tirane, - Perkthime Filmi
 29. Realizojmė aplikimin e vizave turistike ne - Angli (MB) - Amerike -Kanada
 30. Tirane, - Avokat- Zyre ligjore - zyre avokatie -Vision Consulting Albania
 31. Tirane, - Perkthime zyrtare
 32. Ofrojme sherbime kontabilitetit dhe deklarimit ne sistemin online
 33. SUPER OFERT! THONJTE 700L dhe DEPILIM FULL BODY 1200L
 34. Instalime Elektrike, Automatizim te apartamentit tuaj, Smart home. Projektim, dizenjim dhe implementim te rrjetit elektrik.
 35. Tirane, - Paketat e Sigurimit Ligjor
 36. Tirane, - Kurse te gjuhes Angleze dhe Gjermane
 37. Tirane, - Projektime & Zbatime Elektrike
 38. Tirane, - Konsulencė pėr procedurat e tenderave
 39. Projekte evakuimi nga zjarri, sherbim i licensuar!
 40. Tirane, - Instalime Elektrike Profesionale
 41. konsulence ekonomike
 42. Projekte arkitekture | interior & exterior | 3d
 43. Tirane, - KERKOJ PUNETOR ELEKTRICIST DHE HIDRAULIK
 44. Tirane, ofrohet pune per SHERBIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE
 45. ACT.AL - Prindėrim, Trajnim, Kėshillim
 46. Ofrohen punetore te huaj (Indian, Filipinez) per bizneset shqiptare
 47. Tirane, Ofrojme punime gipsi Patinim dhe lyerje
 48. Ofroj perkthime tekstesh dhe videosh nga gjuha angleze dhe greke ne gjuhen shqipe
 49. Lezhe, “SHERBIME STOMATOLOGJIKE”,Klinika dentare “BLERDENT”
 50. Tirane, - Zyre