PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Kavaje, shes Pjese expresash
 2. Tirane, ofrohet
 3. Durres, - CERTIFIKATE CKP
 4. Durres, - Sherbim gps per mjetet makinat tuaja
 5. Tirane, - E PERDITSUAR* Jam Teknik Lavatricesh (Ridvan Kurrushi)
 6. Tirane, ofrohet sherbime lavanterie
 7. Tirane, teknik lavatricesh
 8. Vlore, - Fast food
 9. Tirane, ofrohen perkthime ne gjuhet angleze/italiane/gjermane me cmime te leverdisshme
 10. Tirane, leter murale
 11. Tirane, - mobilim shtepie
 12. Tirane, - gipsi
 13. Tirane, - Ofrojme Sherbime per Rivleresimin te Pasurive te Paluajtshme
 14. Tirane, - KOPESHT DHE CERDHE
 15. Tirane, Ofroj sherbim transport malli me furgonin tim personal
 16. Tirane, - gjithcka qe hyn ne fushen e reklamave
 17. Ofroj konsulence per loge te ndryshme bizesi ne Turqi kryesisht Stamboll.
 18. Tirane, punime parketi
 19. Bulqize, - 6 KATESH
 20. Vlore, - SHERBIM FINANCE DHE KONTABILITETI
 21. Transport Mallrash dhe Sendesh Itali - Shqiper
 22. Tirane, - Kosulence Ligjore dhe Fiskale per shoqerite tregtare
 23. BRIDGESTONE & LASSA ( goma )
 24. Tirane, montime satelitesh, antenash
 25. Tirane, - Jap me qera certifikaten e kompetences profesionale per trat
 26. Ofrohen Sherbime Kontabiliteti dhe Taksash
 27. Tirane, - ofrojm shitje parketi montime dhe rriparime
 28. Tirane, - Puse Uji Me Sonde
 29. Tirane, -
 30. Tirane, -
 31. Tirane, ofroj konsulenca ligjore
 32. Tirane, ofroj mobilie me porosi
 33. Tirane, - Ofrojme sherbime kontabiliteti
 34. Shqiperi, - Seanca shpirtėrore & parashikime pėr shėndet, fat mbarėsi, karriere dhe biznes
 35. Tirane, ofrohet EKONOMI-FINANCE
 36. Tirane, ofroj shtrime parketi
 37. Tirane, - sherbim trasporti
 38. Infermjer
 39. Kujdestare per Femije - AU-PAIR ne Gjermani
 40. Tirane, - Intime dhe pizhama me shumice dhe pakice
 41. Durres, ofrojme Punime armature - karpentierie -murature
 42. Tirane, - Kurse Kontabilitet Praktik dhe Mbyllje Pasqyra Financiare
 43. Tirane, - SHERBIME FINANCIARE
 44. Tirane, - K.A.P SHPK
 45. Itali, - LEGALIZIME DOKUMENTASH NE ITALI
 46. Tirane, - sherbim me kamera dhe me DJ
 47. Tirane, Puse Uji Me Sonde
 48. Tirane, -
 49. Tirane, - Yonetim Ofisi ju ofron suport te gjitha bizneseve Turke
 50. Tirane, ofrojme sherbime , konsulence financiare