PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerjePages : [1] 2 3 4

 1. Durres, Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE
 2. Tirane, shes Viti 2008, 17.000 Leke
 3. Tirane, Kerkojme te blejme Kamioncine preferohet tip Benx 4x4. nga 1996 e ne vazhdim, veteshkarkuse me vince
 4. Durres, SHES AMPLIFIKATOR PER MUZIK, SHUM TE FUQISHEM Viti 2013, 20.000 Leke
 5. OFERTE !!! Sherbim gjurmimi GPS per automjete
 6. Tirane, shes Tapiceri per TE Benz C200, 250 Euro
 7. Tirane, shes kambio automatike cvt 4×4 per nisan mura Viti 2006, 850 Euro
 8. Tirane, shes xhama BMW 525d Viti 2011, 170 euro
 9. Shes shirita fosforeshente per Kamiona 500 Lek/copa,
 10. Tirane, shes XHAM PER SUZUKI INTRDUER LC1500 , 100 Euro
 11. Durres, Pjesė kembimi Per Autovetura AMERIKANE
 12. Tirane, kerkoj Tapiceri (Sedilje) Viti 2002, 100 Euro
 13. Tirane, shes Solucion per pastrimin e fenereve te makines 499 Leke
 14. Tirane, shes Pasqyre me kamera te integruar 4.499 Leke
 15. Shiten 2 Stopa Gjysem Led Dhe 2 Pasqyra Maskarine Avangard
 16. Tirane, shes Amplifikator JBL Subwoofer Pioneer 10.000 Leke
 17. Tirane, - Auto Bresha
 18. Tirane, shes pjese per nisan murano Viti 2006, 600 Leke
 19. Tirane, shes Filtrat pėr uje teknologjik 120.000
 20. Kontaliter per lende djegese (solar)
 21. Veshim xhama te zinj te certifikuar
 22. POMPE ITALIANE E RE PER HEDHJE BETONI TE LEHTESUAR. Cmimi okazion 5000 euro
 23. Shiten makineri per riveshjen e gomave
 24. Pjese kembimi,Suzuki TL. Kawasaki WN, Intruder 800, Bmw C1. Etj...
 25. Durres, Shiten pjese Bmw seria 3 dhe 5
 26. Durres, Shitet kompresor per fryerjen e gomave Mercedes Benz50 Euro
 27. Durres, Shiten stopa led per mercedes benz S221 nga viti 2005-2013, 130 Euro
 28. DVD Navi 7 inch +Kamera VW Golf Passat Touran etj
 29. NAVI, DVD 8 inch Touchscreen + Kamera per VW,Skoda,Seat
 30. NAVI, DVD 8 inch + Kamera per VW Passat,Golf,Touran,Polo etj...
 31. Tirane, shes CD Golf 5/6 4.000 Leke
 32. Tirane, shes DVD Golf 5/6 4.000 Leke
 33. Durres, shes pjese makinash
 34. Tirane, shes makine Pjesė pėr Volkswagen Passat B 5.5 2002 Viti 2002, 1 Leke
 35. Tirane, shes xhip Volkswagen Tiguan R-Line per pjese Viti 2010, 1 Leke
 36. Tirane, sherbime per makinen
 37. Tirane, shes makine Volkswagen Passat B7 viti 2012 per pjese Viti 2012, 1 Euro
 38. Pastrim Feneresh
 39. Erresimi i Xhamave
 40. Pastrim Kondicioneri
 41. Mbushje me gaz AC
 42. Tirane, shes makine Tė reja: Dorezė dere e brendshme shoferi Viti 2000, 1 Leke
 43. Tirane, shes makine Audi A3 benzinė i per pjese Viti 2002, 1
 44. Tirane, shes makine Kornizė kase kasetofon navi Benz W203 Viti 2002, 1 Leke
 45. Tirane, shes makine Bobinė pėr Volkswagen, Audi, Skoda, Seat Viti 2020, 1 Leke
 46. Tirane, shes makine Volkswagen Touran viti 2005 1.6 FSI Viti 2005, 1 Leke
 47. Tirane, shes Pick-Up Rover Pajisja Carbon Cleaner Viti 2017, 0 Leke
 48. Tirane, shes makine Volkswagen Golf 6 viti 2011 2.5 benzinė Viti 2011, 1 Leke
 49. Tirane, shes makine Ēelės dritash me auto pėr Volkswagen 1 Leke
 50. Tirane, shes makine Ford Fusion viti 2005 per pjese kembimi Viti 2005, 1