PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Tirane, blej Toke afer doganes se re -Vore
 2. Tirane, blej Apartament 2+1 , 3+1 (Zona ish blloku)
 3. Tirane, marr me qera Kerkoj zyre me qera
 4. Korce, Shitet / Jepet me Qera / Nderrohet Prone e pershtatshme per Ambjent Biznesi: Godine 1-Kateshe + Truall i Lire, rreth 290 m2, ndodhur ne Ish-Zone Industriale, (CMIMI i shitjes 53 milion L - te vjetra, i diskutueshem)
 5. Tirane, kerkoj apartament (kudo)
 6. Tirane, blej apartament 1+1 (Tirane brenda unazes)
 7. Kerkohet ambjent per Auto Servis nga 250 deri ne 1000m2
 8. Tirane, Blejme ambjent biznesi, buze rruge kryesore, pagesa direkt.
 9. Tirane, Blej apartament 3+1 tek kompleksi kodra e diedhit
 10. Tirane, kerkoje banese deri 10.000 Leke (Uzina autotraktorve ose Kinostudje)
 11. Tirane, nderroj Nderoj truall 450 m.katror me apartament (Ali Demi Shkoze Unaze e Madhe)
 12. Tirane, nderroj LOKAL (BLV BAJRAM CURRI PERBALLE GJYKATES SE RRETHIT)
 13. Durres, kerkoj me qera apartament 1+1+BLK 20.000 Leke
 14. Tirane, marr me qera Shtepi (Rrg kavajes,durresit,elbabasanit,komuna,21)
 15. Durres, kerkoj Apartament 2+1
 16. Tirane, kerkoj (Rruga e Durresit)
 17. Tirane, shes Armatura
 18. Tirane, Kerkoj te nderroj nje apartament ne pogradec buze liqenit me nje apartament ne tirane
 19. Vlore, jap me qera Apartament 65 m2 I mobiluar pallati i ri (Te kali trojes ngjitur me arjoli pasticeri)
 20. Tirane, kerkoj apartament me qera 1+1 te mobiluar nga 150 deri 190 mije leke
 21. TIRANE , SHES 3500 m2 ULLISHTE NE PEZE TEVOGEL OSE KEMBEHET
 22. Tirane,Analize tregu dhe plan marketingu , keshilla shit -blerje
 23. Tirane, marr me qera apartament/garsoniere (rr luigj gurakuqi)
 24. Tirane, kerkoj Apartament (Komuna e Parisit, Bllok, Rruga e Elbasanit, Myslym)
 25. Tirane, shes apartament (linze)
 26. Tirane, shes dyqan (rruga budi qytet studenti)
 27. Tirane, nderroj Blej apartament tek fresku me mundesi kleringu (SAUK/FARKE)
 28. Tirane, kerkojme apartament me qera 1 dhome + aneks deri 16.000 Leke (21 dhjetori,Vasil Shanto)
 29. Tirane, Kerkoj te blej nje apartament 2+1. Te Jete brenda unazes, deri ne 55.000 euro
 30. Tirane, kerkoj Blej apartament (Kinostudio, Ish-Artistikja, 5 Maji)
 31. Tirane, kerkoj me qera garsonier 1+1 Kati 1, 50 m² (21 dhjetori)
 32. Rent-affitto-miete In Tirana STARTING FROM 250 EURO
 33. Vlore, nderroj truall (Rradhime)me apartamente Vlore .
 34. Tirane, Kerkohet noter/e per bashkepunetor/e ne zyre Konsulence dhe perkthimesh per ndarje ambjenti
 35. Tirane, Kerkoj apartament me qera 1+1 Kati 3, 50 m² 18000 Leke (Pallati me shigjeta,astir,mine peza,don bosko tren)
 36. Tirane, blej apartament me mundesi kleringu disponoj 3-makina. +shtim lekesh
 37. Tirane, kerkoj Kerkoj te blej apartament me nderrim makine (Zona te Tiranes)
 38. Tirane, marr me qera APARTAMENT 1+1 (TIRANE)
 39. Tirane, Kerkoj apartament me qera 1+1+A+BLK Kati 3, 90 m² 25000 Leke (Teodor Keko, Dritan Hoxha)
 40. Tirane, kerkoj APARTAMENT (UNAZA E RE)
 41. Tirane, Kerkoj te blej apartament 1+1 ,jo me lart se kati i trete. Zona me te pershtatshme jane :" Unaza e Re ", "21 Dhjetori ", " Myslym Shyr"
 42. Tirane, tender
 43. Tirane, Blej Apartaments
 44. Tirane, okazion BLEJME APARTAMENTE-DYQANE-TRUALL ME KLERING DHE KESH
 45. Tirane, nderroj Apartament (Rr. Fadil Rada)
 46. Tirane, kėrkoj garsoniere me qera
 47. Tirane, Kerkoj dyqane me qera ne kamez te jet diku afer me institutin
 48. Tirane, nderroj Garazhde (Yzberisht)
 49. Durres, Kerkoj te blej apartament 2+1
 50. Tirane; Kerkoj te ble Apartament 1 + 1.