PDA

Trego pamjen e plotė tė : Telefona & SmartphonePages : 1 2 [3] 4 5 6 7

 1. Tirane, shes Smartphone Samsung Motorr vibrimi-Dridhja e Samsung Galaxy S3 80 Leke
 2. Tirane, shes Smartphone Samsung Kamera mbrapa e Samsung Galaxy S3 300 Leke
 3. Tirane, shes Smartphone Samsung Kamera para e Samsung Galaxy S3 220 Leke
 4. Tirane, shes Smartphone Samsung Korniza para e Samsung Galaxy S3 400 Leke
 5. Tirane, shes Smartphone Samsung Kapaku Mbrapa i Samsung Galaxy S3 190 Leke
 6. Tirane, shes Smartphone Samsung Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S3 110 Leke
 7. Tirane, shes Smartphone Samsung Qarku On/Off i Samsung Galaxy S3 80 Leke
 8. Tirane, shes Smartphone Samsung Mbajtesja e kartes sim per Samsung Galaxy S3 190 Leke
 9. Tirane, shes Smartphone Samsung Altoparlanti I Samsung Galaxy S3 110 Leke
 10. Tirane, shes Smartphone Samsung Altoparlanti i Samsung Galaxy S3 100 Leke
 11. Tirane, shes Smartphone Iphone Kamera Mbrapa E IPhone 6 Plus 1.900 Leke
 12. Tirane, shes Smartphone Samsung Butonat On/Off dhe silent per Samsung Galaxy S3 110 Leke
 13. Tirane, shes Smartphone Iphone Ndricuesi Led I Ekranit Per IPhone 6 Plus 410
 14. Tirane, shes Smartphone Iphone Motorr Vibrimi-Dridhja Per IPhone 6 Plus 100 Leke
 15. Tirane, shes Smartphone Iphone Mbajtesja E Kartes Sim Per IPhone 6 Plus 100 Leke
 16. Tirane, shes Smartphone Iphone Qarku I Volumit Te IPhone 6 Plus 200 Leke
 17. Tirane, shes Smartphone Iphone Pjesa Metalike Lcd Per IPhone 6 Plus 270 Leke
 18. Tirane, shes Smartphone Iphone Qarku On/Off I IPhone 6 Plus 300 Leke
 19. Tirane, shes Smartphone Iphone Qarku Wifi I IPhone 6 Plus 100 Leke
 20. Tirane, shes Smartphone Iphone Vidat E Bazes Se Karikimit Te IPhone 6 Plus 100 Leke
 21. Tirane, shes Smartphone Iphone Te Gjitha Vidat E IPhone 6 Plus 150 Leke
 22. Tirane, shes Smartphone Iphone Xhami Dhe Korniza LCD E IPhone 6 Plus 650 Leke
 23. Tirane, shes Smartphone Iphone Kamera Para E IPhone 6 Plus 500 Leke
 24. Tirane, shes Smartphone Iphone Butoni Home-Qarku I IPhone 6 Plus 200 Leke
 25. Tirane, shes Smartphone Iphone Altoparlant IPhone 6 Plus 100 Leke
 26. Tirane, shes Smartphone Iphone Baza E Karikimit E IPhone 6 Plus 600 Leke
 27. Tirane, shes Smartphone Iphone ALTOPARLANT (BOXI I DEGJIMIT) PER IPHONE X 1.800 Leke
 28. Tirane, shes Smartphone Iphone KAMERA PARA PER IPHONE 8 PLUS 3.700 Leke
 29. Tirane, shes boks me bluetooth 9.000 Leke
 30. Tirane, shes pajisje Bli online HDTV cable HDMI 1.990 Leke
 31. Tirane, shes Bli online zorre uji 30metra 1.690 Leke
 32. Tirane, shes Bli online ELEKTRIK LAZER elektroshok 2.500 Leke
 33. Tirane, shes Bli online dekoder per tv 1.990 Leke
 34. Tirane, shes Smartphone Iphone 11 680 Euro
 35. Tirane, shes Smartphone Iphone iphone 7 plus 32 gb 300 Leke
 36. Shkoder, shes Smartphone Samsung Galaxy Grand Prime 5.000 Leke
 37. Tirane, shes Smartphone Samsung Samsung a10 11.500 Leke
 38. Tirane, shes Smartphone Samsung Note 3 10.000 Leke
 39. Tirane, shes LG Touch screen LG K3 1.500 Leke
 40. Tirane, shes Kufje Iphone iPhone 7 - iPhone 11 20 Euro
 41. Iphone xr 128gb i europian
 42. Karikues Origjinal Apple 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x -11
 43. Tablet Leagoo ne super cmim!
 44. Shitet TV Elektra 32''
 45. Shitet HP Z230 Workstation me cmim ekonomik!
 46. Shitet Apple Pencil Gjenerata e Pare ne super cmim!!
 47. Sony Xperia Z1 me super cmim!!
 48. Tirane, shes Smartphone Iphone Apple Iphone 7plus 295 Euro
 49. Super smartphone SONY ekonomik ne super gjendje me parametra fantastike!
 50. Tirane, shes Smartphone Samsung Samsung Galaxy A20e 155 Euro