PDA

Trego pamjen e plotė tė : Bebet dhe FemijetPages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, shes Rroba te perdorura bebesh 2.000 Leke
 2. Tirane, shes Karroce CAM 42.500 Leke
 3. Tirane, shes Motorr me bateri Peg-Perego 4.000 Leke
 4. Tirane, shes soxhiolino 2.500 Leke
 5. Tirane, shes tavoline per femije 1.000 Leke
 6. Tirane, shes Vegla pune per femije 1.800 Leke
 7. Elbasan, shes Relax per femije okazion..... 7.000 Leke
 8. Tirane, shes Govate + Mbajtese CAM 3.500 Leke
 9. Tirane, shes Krevat per bebe/femije 6.000 Leke
 10. Tirane, shes Krevat per femije 17.000 Leke
 11. Tirane, shes Kostum per femije 2.000 Leke
 12. Tirane, shes Okazion! Karroc per femij 0-4vjec! 12.000 Leke
 13. Tirane, shes Makine me bateri per femije 20.000 Leke
 14. Tirane, shes Shkalla per Tualetin e vogelusheve 2.000 Leke
 15. Tirane, shes Karroce bebe 23.000
 16. Lushnje, Klinikė Psikologjike (Lushnje) Pėr tė rritur, fėmijė dhe adoleshentė
 17. shes Krevat per femije 18.000 Leke
 18. Tirane, shes Karrige per biciklete 45 Euro
 19. Tirane, shes Segiolini- karrige per makine 85 Euro
 20. Tirane, shes karroce 10.000 Leke.
 21. Tirane, shes 18.000 Leke
 22. Tirane, shes OKAZION Shes sexholino Chicco Original
 23. Elbasan, shes Biciklete per femije (mosha 6-12 vjec) 7.000 Leke
 24. Elbasan, shes Patine per femije 4.000
 25. Tirane, shes Shes Karroce Caddy 2 ne 1 Ēmimi 15.500 Leke
 26. Tirane, shes Krevat 0 - 6 vjec 12.000 Leke
 27. Tirane, shes Krevat portativ femijesh 3.000 Leke
 28. Tirane, shes Krevat per femije me dyshek 9.000 Leke
 29. Tirane, shes Karroce 15.000 Leke
 30. Tirane, shes Karroce per Femije 180 Euro
 31. Elbasan, shes Karroce Trio Giordani 12 000 leke
 32. Tirane, shes Krevat qe bashkohet me te prinderve 10.000 Leke
 33. Tirane, Shitet seti Lorelli Monza 3 19.000 Leke
 34. Tirane, shes Sexholino 4.500 Leke
 35. Tirane, shes Krevat bebe per te porsalindur Chipolino 6.000 Leke
 36. Tirane, shes Fisher Price C5858 Deluxe Take-Along Swing 4.000 Leke
 37. Tirane, shes Fustan 1.500 Leke
 38. Tirane, shes Fustan+Pallto 2.000 Leke
 39. Tirane, shes Pallto 2.500 Leke
 40. Tirane, shes Shes, per femije. 10.000 Leke
 41. Tirane, shes Pompe manuale Avent 2.500 Leke te reja
 42. “Studim Pas Shkolle Pėr Fėmijė”
 43. Tirane, shes Karroce Stokke V3 25.000 Leke
 44. Tirane, shes Karroce CAM 3in1 shume pak e perdorur
 45. Tirane, shes karroce me cmim okazion 100 Euro
 46. Tirane, shes Karroce per bebe 700 Euro
 47. Tirane, shes Car seat 8.000 Leke
 48. Tirane, shes Karroce per bebe 150 Euro
 49. Tirane, shes karroca 40.000 Leke
 50. Tirane, Shes krevat femijesh set + dollap 25.000 Leke