PDA

Trego pamjen e plotė tė : Bebet dhe FemijetPages : 1 2 [3]

 1. Shes Tavoline ngrenieje pėr femije (Chicho Polly 5) 100 Euro
 2. Durres, shes Shitet karroce Fopapedretti 3N1 Myo 45.000 Leke
 3. Durres, shes Karroce Bebetto Luca Pro 45.000 Leke
 4. Tirane, shes Krevat per femije deri 7 vjec 13000 leke
 5. Tirane, shes karroce femijesh PRENATAL 3 ne 1, ne gjendje shume te mire, e kompletuar 20.000 Leke
 6. Tirane, Shes krevat femijesh bashke me dyshek, ne gjendje shume te mire 10.000 Leke
 7. Tirane, ofroj Kinderkraft Sensory Mat 4SMART 7.000 Leke
 8. Tirane, shes Shes Carseat me bazen isofix 400 Euro
 9. Tirane, shes Shes krevat portativ per bebe 11.000 Leke
 10. Tirane, shes relax manual per beba 5.000 Leke
 11. Tirane, shes Shes karroce per Binjake Bugaboo Donkey 1.400 Euro
 12. Tirane, shes Shes relax Cam, elekronik, 180 euro. 180 Euro
 13. Karroc per femije + aksesor per femije 25,000
 14. Berat, shes Karrocė 0-8 muaj STOKE 5.000 Leke
 15. Berat, shes Karroce 0-3 vjec 4.000 Leke
 16. Berat, shes rroba bebe 0-6 muaj mbi 100 copė nė gjendje pothuajse tė reja 5.000 Leke tė reja
 17. Berat, shes Portbebe 2.000 Leke
 18. Tirane, shes Philips Avent 2-nė-1 11.000 Leke
 19. Tirane, shes Relax per beba, Car seat/ segiolino, Krevat portativ 220 Euro
 20. Kuzhine / Kontrabufe Kuzhine 29500 leke
 21. Tirane, shes Shes karroce mima xari 500 Euro
 22. Tirane, shes Shes karroce verore 3000 leke te rinj
 23. Tirane, shes Shes relaks chicco, 1500 leke te rinj 1.500 Leke
 24. Tirane, shes Krevat druri per femije 100 Euro
 25. Tirane, shes Karrige per femije portative 1.200 Leke
 26. Tirane, shes Cante shkolle me rrota 1.000 Leke
 27. Tirane, shes Karroce Kunert Rotax 25.000 Leke
 28. Tirane, shes KARROCE PER FEMIJE 15.000 Leke
 29. Tirane, shes 10.000 Leke
 30. Tirane, shes Set Karroce me 3 pjese dhe nje relax 22.000 Leke
 31. Tirane, shes 200 Euro
 32. Tirane, Shes rroba per femije 50 Leke
 33. kerkoj Relax per bebe 4moms
 34. Durres, shes Set Karroce Binjakesh 500 Euro
 35. Tirane, shes KARROCE PER FEMIJE 8.000 Leke
 36. Tirane, shes Karroce per femije 50 euro
 37. Tirane, shes Shes krevat bebi/femijesh 120 Euro
 38. Tirane, Shes karroce Chicco 100 Euro
 39. Tirane, Shes karroce Quinny, 150 Euro
 40. Tirane, shes Karrocė 5.000 Leke
 41. Shes gira per femije 1-5 kg
 42. Tirane, shes KARROCE PER FEMIJE 8.000 Leke
 43. Tirane, shes Vaske banje 3.000 Leke
 44. Tirane, shes Shitet pompe elektrike gjiri NUK 15.000 Leke
 45. Durres, shes Karroce per binjake 25.000 Leke
 46. ofert Karroce per femij 30.000 Leke