PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

 1. Fier, shes Okazion shiten mobiljet 600 Euro
 2. Tirane, 0684022822 Blejmė mobilje tė pėrdorme dhoma gjumi guzhina raftet kėnde divane dyer dritare etj
 3. Tirane, shes kolltuqe etj 60.000 Leke
 4. Tirane, shes Banak 20.000 Leke
 5. Tirane, shes Kend divani 10.000 Leke
 6. 0683312510 blejm mobilje te perdorura
 7. Tirane, Shitet Guzhine e kompletuar 400 mije leke
 8. Tirane, shes Tavolinė mesi 15.000 Leke
 9. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura
 10. Tirane, shes Shiten kendet 900 Leke
 11. Tirane, shes Karige dhe Tavolina 3.000 Leke
 12. Tirane, shes Kolltuk 3-sh ,2-sh dhe tek 14.900 Leke
 13. Tirane, oferte Karrike Tavolina Druri ne shitje Leke
 14. Tirane, okazion Shiten mobilje klasike
 15. Tirane, shes Kolltuk lekure tek 3.000 Leke
 16. Vlore, okazion Divan
 17. Vlore, okazion Kuzhine
 18. Tirane, blejme mobilje te perdorura (kende) guzhina dhoma gjumi mini bare tel 0697999666
 19. Tirane, oferte 3.000 Leke
 20. Tirane, shitet tavoline studimi/zyre + karrige 3000 leke te reja.
 21. Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ PER ME SHUM NA KONTAKTONI 0698521858
 22. Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ PER ME SHUM NA KONTAKTONI 0698521858
 23. Tirane, shes Tavoline kompiuteri 6.000 Leke
 24. Tirane, shes Tavoline mesi 1500 Leke
 25. Tirane, shes Dollap palestre 6.000 Leke
 26. Tirane, shes Set divanesh dhe kolltuqesh 80 euro tgjitha
 27. Tirane, shes Tavoline mesi + tavoline televizori te dyja bashk 3000 lek
 28. Tirane, shes Kolltuqe set 3+2+1 me tavoline mesi 23.000 Leke
 29. Tel 0697112292 BLEJME mobilje te perdorura si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj
 30. Tirane, blejme + shesim, mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0682741109
 31. Tirane, Shes Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150 5.000 Leke
 32. Tirane, Shes Tavoline Ngrenie me 6 Karrige 32.000 Leke
 33. Tirane, kerkoj te blej mobilje te perdorura
 34. Tirane, 0684022822 blejme mobilje te perdorura dhoma gjumi guzhina rafte kėnde divane tavolina dyer dritare etj
 35. U5Tirane, 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ