PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

 1. Tirane, shes Dhome gjumi e kompletuar. 180.000 Leke
 2. Tirane, shes Mobilje salloni 600 Euro
 3. Tirane, okazion 5000 LEKE 2 DIVANE
 4. Tirane, shes mobilje 300
 5. Tirane, shes Shitet poltron 50.000 Leke
 6. Tirane, blej Blejme mobilje te perdorme nr 0684835333 100 200 mi lek
 7. Tirane, 0686948298 Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi kende guzhina dyer dritare etj
 8. Tirane, shes 1 komo dhe 3 komodina
 9. Tirane, shes 5.000 Leke
 10. Tirane, shes Rafte pėr farmaci 120.000 Leke
 11. Tirane, shes mobilje 4.500 Leke
 12. Tirane, oferte 1 Dollap, 1 tavoline dhe 4 karrige 300 Euro
 13. Tirane, okazion Dhome gjumi + TV 32, + tavolinė 6 karrig 40.000 Leke
 14. Tirane, shes Komo me 3 sirtare 1500 Leke
 15. Tirane, shes Kolltuqe lekure 30.000 Leke
 16. Tirane, shes Shes dhome gjumi, 15000 lekė 15.000 Leke
 17. Tirane, shes Mobilje per mbajtjen e kepuceve 2.000 Leke
 18. Tirane, shes Divan me mekanizem 200 euro
 19. Tirane, shes
 20. Tirane, shes APARAT PER TRAJTIM FYTYRE MUSTER 200.000 Leke
 21. Kukes, shes Divane 40.000 Leke
 22. Tirane, Shiten 6 tavolina kompjuteri bashke me 12 Karrige (per call center, Per Salle Interneti etj.)
 23. Tirane, shes Tavoline ngrenie 7.000 Leke
 24. Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina
 25. Tirane, shes Krevat 0 - 6 vjec 12.000 Leke
 26. Durres, shes 4 Kolltuqe per Bar,,Lokal apo Pasticeri 900 Euro
 27. Tirane, shes 4 Tavolina stafi per zyra 17.000 Leke/copa
 28. Tirane, shes Tavoline druri Italiane, per zyre 70.000 Leke
 29. Tirane, shes 4 Karrige Italiane me konstruksion metalik 6.500 Leke/copa
 30. Ore muri antike me kurdisje
 31. Tirane, shes Karrige antike 50 Euro
 32. Tirane, Blejme mobilje te perdorme hdhoma gjumi guzhina kende divane
 33. Tirane, shes TAVOLINĖ 9.000 Leke
 34. Tirane, shes Karrike zyre 100 Euro
 35. Tirane, Shiten rafte per farmaci
 36. Tirane, shitet karrige kompjuteri per 3500 Leke te reja.
 37. Tirane, shes Divan 100 Euro
 38. Tirane, blej Mobilje Te perdorura tel 0697999666
 39. Makineri per prerjen e drurit
 40. Tavoline Mesi dhe Anesore
 41. Tavoline ngrenie me karrige
 42. Poltrona karrige
 43. Konsol me Pasqyre
 44. Konsol me Pasqyre
 45. Vitrine e re murebest
 46. Tirane, shes Kend 180 Euro
 47. Tirane, shes TAVOLINE NGRENIE ME KARRIGE 3.685 Euro
 48. Fier, shes POLTRON KARRIGE 3.850 Euro
 49. Vaske e re hidromasazhi italiane novellini calos plus
 50. 0688314742》blejme mobilje te cfardollojshme 》0688314742