PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

 1. Shkoder, shes Televizore philips 35.000 Leke
 2. Shkoder, shes Bicikleta lombardo 25.000 Leke
 3. Shkoder, shes Mikrovale samsung 12.000 Leke
 4. Shkoder, shes Fsheshe korente Rowenta 7.000 Leke
 5. Shkoder, shes Karrige per makine Lorelli 5.000 Leke
 6. Shkoder, shes Karrige per biciklet 3.500 Leke
 7. Tirane, shes Krevate portative 10.000 Leke
 8. Tirane, shes 3.800 Euro Mobilje per sallon, guzhine, dhome gjumi
 9. Durres, shes Paisje lokali 2.300 Euro
 10. Tirane, shes Kondicioner te madh Carrier 24000 BTU. Cmimi 30.000 Leke te reja
 11. Tirane, shes Divan 2-vendesh + 2 kolltuke 20.000 Leke
 12. Tirane, shes Tavoline xhami (e temperuar) 7.000 Leke
 13. Tirane, shes Krevat & tavoline 34.000 Leke
 14. Tirane, shes Kolltuqe Bar/Lokal 10.000 Leke
 15. Tirane, shes Okazion dhome gjumi per femije 19,000 lek
 16. Tirane, shes Kolltuqe lekure 50.000 Leke
 17. Tirane, shes Mbajtese televizori 15.000 Leke
 18. Tirane, Shes OKAZION dhe URGJENT - Tavolina + karrige + kend Lojrash nga 950.000 Leke - ne 650 000 leke
 19. Tirane, shes Tavolina + karrige per Lokal 3.000 Leke
 20. Tirane, shes Bilardo 200.000 Leke
 21. Tirane, shes shes bufe kuzhine te kompletuar 30.000 Leke
 22. Tirane, shes Komplet divanesh 30.000 Leke
 23. Tirane, shes Qilim artizanal 1.200 Euro
 24. Tirane, shes Qilim artizanal 1.000 Euro
 25. Tirane, shes Tavoline per zyre ose dhome 8.999 Leke
 26. Tirane, shes Shesim mobilje te reja dhoma gjumi guzhi cel 0685720686
 27. Tirane, shes Kend divan 55.000 Leke
 28. Tirane, Blejmė mobilje, pajisje lokali, etj.. tel. 0675040719
 29. Tirane, Okazion- Shes kend divanesh me 2 pale mbulesa 40.000 Leke
 30. Tirane, shes Dhome gjumi per femije 169 Euro
 31. Tirane, shes Karrige per Zyre ose Parukeri 135 Euro
 32. Tirane, shes Tavoline Mesi per sallon 4.000 Lek
 33. Shiten kendet e reja. Cmime okazione.
 34. Tirane, shes mobilje
 35. Tirane, 0683312510 Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme .
 36. Tirane, shes mobilje per 1+1 Leke
 37. Tirane, shes tavoline ngrenie +6 karrike 15.000 Leke
 38. Tirane, shes kolltuqe 50.000 Leke
 39. Tirane, shes Tavolina per koll center 3.000 Leke
 40. Tirane, shes Tavoline mesi 4.000 Leke
 41. Tirane, shes kend divanesh 50000 Leke
 42. Tirane, shes Dhome gjumi 45.000 Leke
 43. Tirane, shes paisje lokali (bar-kafe)
 44. Tirane, shes 100.000 Leke
 45. Tirane, shes Kondrabufe 40.000 Leke
 46. Tirane, shes Dritare duralumin termike 0 Leke
 47. Tirane, shes Dere e jashtme e blinduar 8.000 Leke
 48. Tirane, shes Kend dhe tavoline me 6 karrike 35.000 Leke
 49. Tirane, shes 2 Krevate+Biblioteke+Dollap 22.000 Leke
 50. 0688314742 Tirane, blej Mobilje te perdorura te cfardollojshme 0688314742