PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

 1. Tirane, shes Dhome gjumi 300 Euro
 2. Tirane, shes
 3. Tirane, shes Poste kompjuteri 3.000 Leke
 4. Tirane, shes Banak, rafte dyqani 80.000 Leke
 5. Tirane, shes TAVOLINE DRURI 7.000 Leke
 6. Tirane, shes Vaskė me hidromasazh 54.000 Leke
 7. Tirane, Shes 100 Tavolina Kafeneje me xham te temperuar dhe mundesi reklamimi; 70 Euro/Tavolina
 8. Berat, shes Kolltuqe+tavoline xhami 60.000 Leke
 9. Berat, shes Kend+ tavoline druri 45.000 Leke
 10. Berat, shes Dhome gjumi per cifte 40.000 Leke
 11. Berat, shes Minibar 40.000
 12. Tirane, shes Tavoline kompjuteri 150 Leke
 13. Durres, shes DY FRESKUSE TE MEDHA PER DEKORIM 6.000 Leke
 14. Tirane, shes DHOME GJUMI SET PER FEMIJE (Prodhim Vendor) 300 Euro
 15. Tirane, DOLLAP ME TRE NDARJE NE FORME L-JE ( Prodhim Slloven ) 350 Euro
 16. Tirane, DHOME GJUMI SET PER FEMIJE ( Prodhim Italian) 400 Euro
 17. Tirane, blej Blej mobilje te perdorura
 18. Tirane, blej mobilje te perdorura DHOMA GJUMI, GUZHINA, MINIBARE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ . 0697999666
 19. Tirane, shes Divan ēift dhe 1 kolltuk tek 10.000 Leke
 20. Shkoder, shes Pajisje berberi 550 Euro
 21. Sarande, shes Set Divanesh Klasik 0
 22. Tirane, shes mobilje shtepiake ne gjendje shume te mire me cmim te arsyeshem (dollape, frigorifere, kontrabufe, krevat dopjo etj)
 23. Tirane, OKAZION shes Komo amerikan 100% dru 90 Euro
 24. Tirane, shes Mobilje 80.000 Leke
 25. Tirane, shes Mobilje 410 Euro
 26. Tirane, oferte Arredim total 1.899 Euro
 27. Tirane, BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, MINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ ..CEL 0688857831
 28. Tirane, shes Paisje parukierie 100.000 Leke
 29. Tirane, shes kuzhine gatimi.
 30. Tirane, Shes pajisje butiku: rafte, varese rrobash, manekina, kase fiskale, dy tavolina dhe rroba me cmim te arsyeshem
 31. Tirane, shes Mobilje per Dyqan/Arredim Shtepie 900 Euro
 32. Tirane, 2500€ Mobilje per dyqan argjendari, Aksesore, celulare, sistem ndricimi led
 33. Tirane, shes Shes krevat per femije 20.000 Leke
 34. Tirane, shes Biznes-moblilje
 35. Tirane, shes Mobilje dhe elektroshtėpiake Leke
 36. Tirane, shes bango guzhine 2.1mt 6000 Leke
 37. Tirane, shes Mobilje dhe elektroshtėpiake Leke
 38. Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane 7.000 Euro
 39. Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane
 40. Durres, shes Kolltuqe per Bar
 41. Durres, shes 16 Karrige per Lokal 30 Euro/copa
 42. Tirane, blejme 0684835333 mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina kende divane etj
 43. Tirane, shes ndarese ambjenti 90 Euro (Ardeno)
 44. Shkoder, shes Krevat 2 katesh JYSK 350 Euro
 45. Tirane, shes Set divanash. 3+2+1+1 & tavolina e mesit 28.000 Leke
 46. Tirane, shes Tavoline+...
 47. Tirane, shes Krevat endief 90×200cm 5000 Leke
 48. Kruje, shes Tavoline Zyre 800
 49. Tirane, shes krevat per femije deri 4 vjec 5.000 Leke
 50. Shkoder, shes AEG tharese 8kg 70.000 Leke