PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes SHES KOMPLET KOLLTUQE 20.000 Leke
 2. Tirane, shes Tavoline buke bashke me 6 karrige. 290 Euro
 3. Tirane, okazion Komplet divanesh, dysh dhe tresh. 45.000 Leke
 4. Tirane 0688314742 ~~ Blejme mobilje te perdorura ~ elektroshtepiake ~ dhoma gjumi ~ kuzhina ~ kundrabufe ~ rafte ~ minibar ~ kolltuqe ~ divane ~ kende ~ tavolina ~ karrige ~ dyer ~ dritare ~ etj..... Per me shume na kontaktoni nė : 0688314742
 5. Tirane, shes pajisje kopeshti femijesh 50.000 Leke
 6. Tirane, shes krevat per femije dhe dollap 17.000 Leke
 7. 0683312510 Shitet dollap antik . Cmimi 130 mije leke. Nr telefoni: 0683312510
 8. Tirane, shes Shes komplete kolltuqesh dhe karrige per lokal
 9. Tirane, shes Piano e vjeter franceze 1.500 Euro
 10. Tirane, shes Fustan mbremje 1.000 Leke
 11. Tirane, shes Kend divan - 3.5x2.5 m - jeshile 70.000 Leke
 12. Tirane, shes Mobilje per dhome ndenje, mbajtese TV, 20.000 Leke
 13. Shkoder, OKAZION SHES PAISJE DHE MOBILIE PARUKERIE 2.000 Euro
 14. Tirane,Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0686363638
 15. Sarande, shes Mobilje te lekures 800 Euro
 16. Tirane, shes Soxhorno e bardhe MDF akrilik 360 Euro
 17. Tirane, shes Komplet kolltuqesh Italjan lekure origjinale 85.000 Leke
 18. Tirane, Shiten Paisje Parukerije
 19. Durres, shes Komplet divanesh 3+2+1 15.000 Leke
 20. Tirane, shes Tavoline bar 7.000 Leke
 21. Tirane, Shiten Rafte per dyqan veshjesh 7.000 Leke
 22. Tirane, shes Karrige Italiane per zyre drejtuesi 12000 leke i diskutueshem
 23. Tirane, shes Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi 70 000 lek i diskutueshem
 24. Tirane, shes komodine dhe 6 karrike dhe krevat te kompletuar 30 Euro
 25. Tirane, okazion Frigorifer freskues ( banak) 60.000 Leke
 26. Fier, shes Mobile Dhome Gjumi per Femije Leke
 27. Fier, shes Sobe ngrohje me gaz Leke
 28. Tirane, shes Komplet dhome gjumi 93.000 Leke
 29. Tirane, shes Shitet Banak Lokali i ri i paperdorur bashke me lavaman/ raf 600 Euro
 30. Tirane, shes Divan i cilesise superiore 15.000 Leke
 31. Tirane, shes Krevat marinari 14.000 Leke
 32. Tirane, shes Abazhur,ore garnitur, 350 Euro
 33. Tirane, Shes okazion Arredamenti Convenienti total 400.000
 34. Tirane, shes Raft kepucesh 4.000 Leke
 35. Tirane, Shes abazhur aeroplan per tavan 3500 Leke
 36. Tirane, shes komodine zyre 8500 lek
 37. Tirane, okazion Shes tavolina zyre 30.000 Leke
 38. Tirane, okazion Shes set tavoline karrige 35.000 Leke
 39. Tirane, okazion Shes karrige zyre per salle mbledhje 9500 leke pėr njesi
 40. Tirane, okazion Shes karrige zyre 5200 leke
 41. Tirane, okazion Shes karrige zyre lekure 4500 leke
 42. Tirane, okazion Shes tavolina zyre modulare 3500 leke
 43. Tirane, shes Dollap hekuri per zyre 40.000 leke
 44. Tirane, shes Tavoline dhe karrige per zyre mbledhje
 45. Tirane, shes Mobilje te punuara vete 5.000 Leke
 46. Tirane, shes Krevat djep per bebe 150 Euro
 47. Tirane, okazion Shiten urgjent mobilje butiku dhe atelie
 48. Durres, shes kolltuqe 30.000 Leke
 49. Lushnje, shes Dyer 5.000 Leke
 50. Tirane, shes Krevat tek 90 Euro