» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 22.06.2015 09:36
vvejsiu@yahoo.com vvejsiu@yahoo.com ist offline
 
regjistruar: 03.04.2007
postime: 4
Standart Tirane, ofroj kurse profesionale parukerie &estetike,thonjte.

Saloni`bet &ina` eshte nje salon me nje experience 12-vjecare ne fushen e parukerise dhe estetikes. Por ka dhe nje experience 5-vjecare ne formimin professional si ne parukeri dhe estetik , thonjte. Me kete experience ne ju ofrojme siguri ne zhvillimin e kurseve ne nivelin professional si ne parukeri, estetik dhe thonjte. Kurset jane 3-6-9 mujore ne parukeri; 4-6-12 mujore ne estitik dhe 2-mujore e thonjve. Mjetet e punes te parukerise jane dhurate nga salloni dhe ne fund te kursit pajiseni me dipllome qe njihet nga Ministria e Punes.
Cmimet: parukeri-15000/ muaji; estetik 20000/ muaji; thonjte 250€ .Ju mirepresim- Valentina
Ju mirepresim- drejtuese e salonit VALENTINA
Tel. : 2340279
Cel : 0694060004; 0695308875
e-mail : vvejsiu@yahoo.com
facebook: salon`bet&ina`ose salon BetinaOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"