Kliko
 

Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Rubrika
Imobiliare & Real Estate & Patundshmėri (52 Lexues online)
apartamente, banesa, vila, ambjente biznesi, dyqane, lokale, magazina, truall -> shitje-blerje-qera ...
Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car (61 Lexues online)
makina, furgona, kamjone, autobus, traktore, motocikleta, skafe, makineri ndertimi, pjese kembimi
ofroj vende pune (67 Lexues online)
specialistė, punėtore, ndihmėsa, Freelancer, praktikant etj..
oferta pune Premium (4 Lexues online)
TOP Jobs
kėrkoj vend pune (1 Lexues online)
si dhe kerkesa per praktika, internship etj...
Kurse profesionale & Arsim (7 Lexues online)
trajnime, kualifikime, seminare, bursa studimi, kurse shkollore dhe per gjuhe te huaja ...
PC, Notebook, Tablet, iPod, iPad, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesė kėmbimi etj..
TV & Multimedia (1 Lexues online)
Televizorė, LED, Home Cinema, Beamer, DVD Video Player, Audio, Receiver, bokse...
Turizėm (4 Lexues online)
paketa turistike, udhėtime, ekskursione, oferta & okazione ...
dhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...
Biznese & Shėrbime (7 Lexues online)
prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...
Biznesi (4 Lexues online)
shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...
pajisje diagnostike, kirurgjike, gjinekologjike, farmaceutike, dentare, veterinare, software, aksesore
prokurime publike dhe private, ankande, shprehje interesi, shpallje tenderash
Elektro-shtėpiake (1 Lexues online)
frigorifer, lavatriēe, soba, kondicionerė...
Telefona & Smartphone (10 Lexues online)
celular, BlackBerry, iPhone, telefon, fax etj...
Foto & Kamera (1 Lexues online)
dhe aksesor
Mobilje (10 Lexues online)
mobla pėr banesa, zyra, lokale...
veshje, karroca, lodra, artikuj ...
libra, CD, DvD, video-kaseta
moda, bukuria, estetika, dietat, kulinaria, familja, marrdhenie
Tė ndryshme (10 Lexues online)
shėrbime, mallra, oferta, qė akoma nuk kanė kategorin e tyre specifike
Faqe shqiptare nė internet (1 Lexues online)
promovoni faqe, Blog , fanpage
Vodafone Albania Sh.A. Delta Group RTV scan
Tirana expo Rogner Hotel Europapark MANGO-universal group
remax-albania the HeadHunter Group KPMG Albania
Carrefour AGNA Group BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT)
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
FaceBook-Marketing...
partneri juaj nė Tiranė,
pėr reklamėn e fiksuar djathtas, si kėtu!
Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"
Kliko
Kliko