Tirane, ofroj vend pune Edukatore , per kopshtin e femijeve ( Wee Kids ).Kerkojme:- Eksperience pune te meparshme .- Ofrojme kushte te mira pune , dhe page te kenaqshme .- Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0676045885.