Language Learning Center - LLC e specializuar veēanėrisht nė mėsimdhėnien e gjuhės Gjermane pėr ē'do nivel dhe ē'do grupmoshė.
Ju ofron: Mėsimdhėnie me mėsues tė gjermanistikės tė kualifikuar dhe tė pėrkushtuar.
Grupe tė vogla 3-6 persona nė grup.
Program rigoroz i hartuar nga ekspertė me numrin e duhur tė sencave mėsimore dhe zbatim i pėrpiktė.
Ambient komod dhe motivues nė qendėr tė Tiranės.
Ju mirėpresim!
Info - languagelearningcenter2017@gmail.com

Cel. : 0692463634