Coca-Cola Bottling Shqipėria sh.p.k (CCBS) ėshtė kompani leader nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo alkoolike me marka mė tė njohura ndėrkombėtare.

Tek CCBS, ne jemi tė bindur pėr rritjen e biznesit tonė, pėr kontributin nė komunitetet lokale dhe nė zhvillimin e burimeve njerėzore me anė tė aftėsive tė forta organizative dhe me njerėzit e duhur nė vėndin e duhur.

CCBS po kėrkon kandidatė tė pėrshtatshėm nė pozicionin e mėposhtėm:

Specialist Blerjesh

Pėrgjegjėsia e kėtij pozicioni ėshtė tė sigurojė njė furnizim tė vazhdueshėm me materiale tė cilėsisė sė lartė dhe me kosto efektive nė pėrputhje me procedurėn e blerjes pėr tė garantuar njė vazhdim tė qetė tė aktiviteteve tė tė gjithė CCBS.

Pėrgjegjėsitė kryesore:

 • Pėrfshihet nė procesin e blerjeve tė ndryshme duke analizuar koston dhe cilėsinė e artikujve sė bashku me shefat e departamenteve. Vlerėson kostot nė bazė tė njohurive tė ēmimit tė tregut.
 • Pėrgatit ofertat nė bazė tė kėrkesave dhe i paraqet ato pėr miratim.
 • Pėrgatit dhe dėrgon urdhėrin e miratuar tė blerjes dhe tė gjitha dokumentet lidhėse tek furnitori i zgjedhur.
 • Ndjek me furnizuesin progresin e Urdhėrit tė Blerjes pėr tė siguruar se tė gjitha mallrat apo shėrbimet janė derguar dhe pėrmbushur nė cilėsinė dhe kohėn e duhur.
 • Siguron dorėzimin brenda afatit dhe sipas kushteve tė marrėveshjes.


Aftėsitė dhe kualifikimet:

 • Diplomė Universitare nė deget Ekonomi ose Shkenca Matematike.
 • Tė ketė minimumi 3 vite eksperiencė nė nje rol tė ngjashėm.
 • Aftėsi shumė tė mira komunikuese tė shkruar dhe verbale.
 • Tė jetė i/e aftė tė punojė nė mėnyrė tė pavarur dhe shumė tė pėrpiktė.
 • I/E vėmendshėm ndaj detajeve dhe tė respektoje afatet kohore.
 • Tė ketė aftėsi tė mira MS Office, veēanėrisht tė avancuara nė MS Excel
 • Tė ketė njohuri tė gjuhės Angleze ose Italiane.Tė interesuarit duhet tė dėrgojnė njė kėrkese pėr punėsim ku tė specifikohet kėrkesa pėr pozicionin e punės dhe njė kopje tė CV nė adresėn e-mail: hr@cocacola.al brenda datės 28 Korrik 2019.

Vetėm kandidatėt qė plotėsojnė kriteret do tė kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.
+Apliko