Proctor Albania is hiring!
Proctor Albania po zgjeron stafin 🤩🥳 Nesė jeni jurist i ri 👩*⚖️👨*⚖️⚖️ i sapodiplomuar nė fushėn e biznesit 💰, keni njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės angleze dhe italiane 🗣, si edhe ju pėlqen marketingu 👩*💼 mos nguroni tė dėrgoni cv-nė tuaj nė adresėn e e-mailit info@proctoralbania.com, brenda datės 15.07.2019.
Vetėm njė listė e shkurtėr kandidatėsh do tė kontaktohen pėr intervistė 🧐