Kerkojmė :

- Te kene njohuri te mira tė gjuhės italiane.
- Te kenė ambicie pėr tė arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
- Te jene te predispozuar per pune ne grup.

Ofrojme :

- Kontrate tė rregullt dhe sigurime shoqerore sipas ligjit.
- Pagesė me baze mujore 250 lek/h deri ne 300 lek/h +bonuse.
- Mundėsi pėr tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
- Ambient rinor dhe dinamik.


Kontakte:

-adresa: Rr. Kavajes nr 42, Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Mbi Tv Shijakun, Tirane Albania,

-telefon: 0683922631


-mail: hwbalbania@gmail.com