😍 iPhone 5S duke filluar nga 7.900 lekė😍


  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
  • Mundėsi pagese me kėste vetėm me ID.
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
  • Garanci 3 muaj!
  • Kllėf, kufje, xham dhe karikues te perfshira!Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake.
069 54 29 777

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226

Adresa 4:
Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
0672040228

Cdo ditė hapur 09:00-21:00