😍Samsung S7 16.000 leke
 • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
 • Mundėsi pagese me kėste vetėm me ID.
 • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
 • Garanci 3 muaj!
 • Gomine, kufje, xham dhe karikues te perfshira!  Adresa 1:
  Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market.
  067 20 40 224

  Adresa 2:
  Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake.
  067 20 40 229

  Adresa3:
  Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
  067 20 40 226


Adresa Nr 4

Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

 • Cdo dite hapur 09:00-21:00