😍Samsung S7 duke filluar nga 13.000 leke 😍


 • Transport falas ne te gjithe Shqiperine
 • Mundesi pagese me keste, vetem me ID
 • Klientet e BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste
 • Garanci 3 muaj!
 • Kllef, kufje, xham dhe karikues,te perfshira!
 • Adresa 1:
 • Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollen e baletit, perball Big Market.
  067 20 40 224

  Adresa 2:
  Rruga e Kavajes perballe policise bashkiake.
  069 54 29 777
 • Adresa3:
  Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
  067 20 40 226


  C'do dite hapur 09-21