Kliko

 1. Standart Durres, shes PIKTURA ORIGJINALE

  Shes piktura te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme, punuar nga Ramadan AGOLLI. Jane te pelqyeshme nga Ju dhe shume te mira per DHURATA per miqte Tuaj.
  Vizitoni faqen www.pikturadanja52.webs.com ose ne Facebook faqen SHES PIKTURA ORIGJINALE
  ADRESA: L 5 Rruga "A. XANONE" Nd 9 ( prapa shkolles "Kushtrimi i LIRISE" DURRES
  e-mail: ramadanagolli@yahoo.it
  cel: +355683993115

  Cel. : +355683993115
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3 (16).jpg
S: 124
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3 (6).jpg
S: 87
Madhesia: 19.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3 (15).jpg
S: 85
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3 (11).jpg
S: 93
Madhesia: 53.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3 (10).jpg
S: 102
Madhesia: 36.4 KB