Kliko

 1. Standart Hostel Elior, fjetje me 9 euro/nata, Adresa sipas google maps: Rruga Bedri Cullhaj 2, Tirane

  -Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 9 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  -Dhome me 3-krevat 9 euro krevati/nate.
  -Dhome me 2-krevat 10 euro krevati/nate.
  -Dhome me 1-krevat 13 euro/nate.
  -Dhome dopjo me 22 euro/nate.

  Dhomat jane te pajisura me Parket, Kondicioner, Tv, Wifi dhe Bar 24 Ore.
  Sherbim 24 ore.

  Rr. Bedri Cullhaj 2, Tirane.

  Cel:0698729803 Viber/whatsup.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7249.jpg
S: 617
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7227.jpg
S: 619
Madhesia: 19.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7205.jpg
S: 472
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7176.jpg
S: 465
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7297.jpg
S: 475
Madhesia: 30.2 KB