Language Learning Center L. L. C
Qendėr kursesh pėr mėsimin e gjuhėve tė huaja.
- Gjermanisht
- Anglisht
- Frengjusht
- Italisht + Call Center
Kurse pėr cdo nivel dhe grupmoshė.
Kurse individuale dhe ne grupe tė vogla 3-5 persona. Me cmimet me konkuruese.
Mesimdhenie profesonale.
Ju mirėpresim.

Adresa: Rr. Luigj Gurakuqi. Te pazari i Ri Tirane.

E-Mail: languagelearningcenter2017@gmail.com

Cel. : 0692463634