Language Learning Center L.L.C
Nisė sė shpejti kurset e gjuhės franceze.
Mėsimdhėnie nė bazė kopetencash.
Me njė mėsimdhėnie cilėsore dhe staf tė kualifikuar.
Pėrgatitje pėr punėsim nė Francė.
Kurs pėr ēdo grup moshe.
Ēdo nivel 5500 Lek.
Kurse individuale 500 Lek Seanca(90 minuta)/400 Lek seanca (60minuta)
Grupe tė vogla 3-5 persona.
Nėse ju sillni edhe njė person tjetėr tek Ne pėrfitoni ulje
Cel. : 0692463634
0694586696
E-mail: languagelearningcenter2017@gmail.com