Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1Frekuenca: 5 Herė nė javėOrari: 09:30 - 11:00Pjesėmarrja: deri nė 5 PersonaKohėzgjatja: rreth 4 javėPėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.NXITONI!!!!!