lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: YU,

Qyteti............:

Kerkoj nje apartman per 2 veta ne Shtoj-Ulqin, te jete afer plazhit, me kuzhine me elemente perkatese, banjo te pershtatshem, parking, ajer kondicioner dhe qmim te volitshem.

Cel. : + 377 44 167 986